753208 602 توضیحات ایـــران درباره وضعیت رفـــــت‌وآمد از مرزهای پرویزخان، باشماق و حاج‌عمران

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایـــران در اربیل، در مورد وضعیت رفـــــت و آمد شهروندان ایـــرانی و عراقی از مرزهای پرویزخان، باشماق و حاج عمران توضیحاتی ارائه کرد.

به نقل ایسنا، سر کنسولگری جمهوری اسلامی ایـــران در اربیل اعلام کرد: مرزهای پرویزخان و باشماق بطور شبانه روزی برای بازگشت هموطنان به ایـــران باز اســت و مسافرین عراقی که هم اکنون در ایـــران بسر می برند نیز می توانند بطور شبانه روزی از مرز پرویزخان و باشماق به سلیمانیه مراجعت کنند.

این سرکنسولگری در ادامه اعلام کرده اســت: همچنین به اطلاع هموطنان مقیم در اقلیم کردستان عراق می رساند مرز حاج عمران روزانه تا ساعت ۵ بعدازظهر باز اســت.

طبق اعلام سرکنسولگری ایـــران در اربیل، خروج ایـــرانی ها از اقلیم کردستان جهت ورود به ایـــران و همچنین خروج عراقی ها از ایـــران جهت ورود به اقلیم کردستان آزاد اســت.

این کنسولگری از شهروندان ایـــرانی خواســته اســت به برخی از فضاسازی های رسانه‌ای در خصوص تحولات اقلیم توجه نکنند و اطلاع رسانی های لازم در خصوص مرزها و حضور ایـــرانیان در اقلیم کردستان عراق را از کانال تلگرام سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایـــران در اربیل دنبال کنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید