753212 575 اســتقلال 2   1 نساجی / تیم شفرد در یک چهارم نهایی

تیم شفرد در این بازی که در اصل دومین بازی با مربی آلمانی بود موفق شد به پیروزی برسد تا با این پیروزی آماده حضور در دربی پنج شنبه شود. 

اســتقلال به یک چهارم نهایی جام حذفی راه پیدا کرد. 

 

به نقل میهنی ها ، از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایـــران تیم های اســتقلال و نساجی رو در رو یکدیگر قرار گرفـــــتند و تیم اســتقلال موفق شد با نتیجه ۲-۱ پیروز شود و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. 

 

تیم شفرد در این بازی که در اصل دومین بازی با مربی آلمانی بود موفق شد به پیروزی برسد تا با این پیروزی آماده حضور در دربی پنج شنبه شود. 

بازیکنان اســتقلال در نیمه اول بازی را تهاجمی آغاز کردند و پرس شدیدی روی بازیکنان نساجی باعث اشتباه پرتعداد مدافعان این تیم شدند. اســتقلالی ها در هفته ابتدایی همیشه به ضعف بدنی متهم بودند؛ اما تمرینات بدنسازی پرفشار اســتقلالی ها در طول دو هفته ای که شفر هدایت این تیم برعهده گرفـــــته اســت باعث شد این تیم در تمام طول ۴۵ دقیقه بازی برتری فاحشی نسبت به حریفش داشته باشد.

اســتقلالی ها در طول ۴۵ دقیقه نیمه اول بارها با پرس شدید توپ را از مدافعان نساجی گرفـــــتند که در یکی از این صحنه ها فرشید اسماعیلی روی اشتباه غلامعلی تبار موفق شد دروازه نساجی را باز کند. اســتقلال بعد از گل هم نمایش برتری از حریفش داشت و اجازه نداد نساجی خطر جدی روی دروازه این تیم ایجاد کند. در نهایت اســتقلال در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر نساجی را شکست داد تا آبی ها با روحیه ای خوب به رختکن بروند.

نیمه دوم هم با برتری مطلق اســتقلال آغاز شد و آبی ها که انگیزه زیادی برای زیاد کردن تعداد گل های خود داشتند، بازهم حملات خود را ادامه دادند و موقعیت های خوبی هم روی دروازه حریف خلق کردند که علی قربانی در این دقایق دو موقعیت عالی گلزنی را از دست داد. اما در دقیقه ۵۹ سانتر زیبای زکی پور توسط علی قربانی وارد دروازه نساجی شد تا آبی ها با خیال راحت دقایق باقی مانده را دنبال کنند.

 

اما مهدی پاشازاده که در دقایق پایانی از زمین بازی اخراج شده بود در تعویضی هوشمندانه ترجیح داد اوسانی را وارد بازی کند و او جز گلی که در دقیقه ۷۱ زد موفق شد روند بازی را نیز تغییر بدهد. بعد از این دقیقه حملات نساجی خطرناک شد، هرچند که اســتقلال هم روی ضد حمله ها چند بار دروازه نساجی را تهدید کرد؛ اما در نهایت موفق به گلزنی نشد تا اســتقلال با ارائه بازی برتر به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید