تصــویر های ژورنال مدل سارافون دخترانه و زنانه بلند ۲۰۱۸ و ۹۷

مدل های سارافون طرح دار بسیار شیک

sarafun 1 مدل سارافون طرح 2018 و 97

مدل سارافون اسپرت دخترانه، مدل سارافون

sarafun 2 مدل سارافون طرح 2018 و 97

لباس پوشیدن و دنیای مد هم برای خودش قوانینی دارد. برای مثال شما باید لباسی بپوشید که ایرادهای اندام تان را بگیرد و به زیبایی تان بیفزاید. در این مقاله ما ۷ موردی که باید در مورد نحوه مدل لباس پوشیدن انجام دهید و همچنین آنهایی را که نباید در موردشان فکر هم بکنید برای تان توضیح می دهیم:

sarafun 3 مدل سارافون طرح 2018 و 97

۱- قانون طلایی من پیدا کردن لباس هایی اســت که خوبی اندام شما را در بربگیرد.می توانید از یک خیاط کمک بگیرید. مخصوصا مردان توجه داشته باشند که به هیچ وجه لباس گشاد به تن نکنند و زنان نیز از لباس های خیلی تنگ و سایز کوچک اســتفاده نکنند.
۲- قبل از اینکه خرید فصل را آغاز کنید قرار را بر این بگذارید که همه چیز را دقیقا سایز اندام تان بخرید.

sarafun 4 مدل سارافون طرح 2018 و 97

۳- رنگ هایی را انتخاب کنید که به رنگ موی شما بیاید ، یا به رنگ پوست تان یا حتی به رنگ چشمان تان؛ از آنها به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید وسپس بقیه لباس ها را با آن ست کنید.
۴- انتخاب های خود را به حداکثر سه رنگ محدود کنید. مخصوصا ترکیب سفید و مشکی بسیار شیک و زیباســت.
۵- طریقه های قدیمی ست کردن لباس را کنار بگذارید. قوانین مد ســال به ســال تغییر می کنند.

sarafun 5 مدل سارافون طرح 2018 و 97

۶- مجلات مد را به دقت تماشا کنید و از یکی از آنها الهام بگیرید. با اســتفاده از مجلات ، سایت های مد و شبکه های مد براحتی می توانید سلیقه خود را مطابق روز کنید.
۷- یک آینه قدی در فطریقهگاه پیدا کنید و ببینید کدام لباس به شما می آید. لباس را از جلو و پشت وارسی کنید. اغلب مردم فراموش میکنند که وقتی در مقابل آینه ایستاده اند پشت و جلوی لباس شان را وارسی کنند.

sarafun 6 مدل سارافون طرح 2018 و 97

 

۱- حتما مطابق مد نباید لباس بپوشید. به یاد داشته باشید آن لباسی را انتخاب کنید که به شما می آید حتی اگر مد نباشد.آن لباسی که به تن مدل لباس زیباســت لازم نیست برای همه زیبا باشد هرکس باید مطابق سلیقه و ظاهر خود لباس انتخاب کند.
۲- ترسی از انتخاب رنگ های قدیمی نداشته باشید . می توانید این قانون مد را نادیده بگیرید. هر رنگی به شما می آید را می توانید انتخاب کنید.

sarafun 7 مدل سارافون طرح 2018 و 97

۳- سرتا پا مشکی نپوشید. این مدی اســت که دیگر بسیار بی روح و افسرده کننده اســت. رنگ مشکی را از صورت تان دور کنید . مشکی صورت شما را گرفـــــته و ناراحت نشان خواهد داد.
۴- در موقع انتخاب لباس همواره به این فکر نکنید که جنس مخالف در مورد شما چه فکری خواهد کرد. حیاتی این اســت که لباس به شما بیاید و خودتان آن را دوست داشته باشید.
۵- لباس های خیلی تنگ نپوشید. مخصوصا شلوارهای خیلی تنگ.شما باید کاملا خودتان را بپوشانید نه اینکه لباس هایی بپوشید که تمام اندام تان را به نمایش بگذارد.

sarafun 8 e1508540723315 مدل سارافون طرح 2018 و 97

۶- به هیچ وجه لباس های تابستانی را در زمستان اســتفاده نکنید. هر کدام از آنها را به موقع و در زمان خود اســتفاده کنید.
۷- به لغت ” راحتی و امنیت” نچسبید. شجاع باشید، فکر خریدهای قبلی را از سرتان بیرون کنید.

sarafun 9 مدل سارافون طرح 2018 و 97sarafun 10 مدل سارافون طرح 2018 و 97sarafun 11 e1508541278711 مدل سارافون طرح 2018 و 97sarafun 12 مدل سارافون طرح 2018 و 97sarafun 13 مدل سارافون طرح 2018 و 97

مدل سارافون ۹۷ | مدل سارافون دخترانه ۲۰۱۸ | مدل سارافون طرح دار

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما