حضور بازیگر زن ترکیه در اصفهان برای بازی در فیلم

 

به نقل میهنی ها ، بازیگر زن مشهور سریال ترکی گوزل و عشق و جزا ، به ایـــران آمد . نورگل یشیل‌چای بازیگر ترکیه‌ای که با سریالهای مشهور عشق و جزا و گوزل ذر ایـــران بیشتر شناخته شده اســت با انتشار تصــویری در اینستاگرامش خبر از حضور خود در شهر اصفهان داد .

 

 

150833692922302 irannaz com حضور بازیگر زن ترکیه در اصفهان برای بازی در فیلم (تصــویر)

 

حضور بازیگر مشهور ترکیه در اصفهان برای بازی در فیلم جن زیبا

 

به نقل میهنی ها این بازیگر مشهور ترکیه ای قرار اســت در فیلمی ایـــرانی بازی کند . وی برای حضور در فیلم «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید در اصفهان حاضر شد.

 

بازی بازیگر زن ترکیه ای در فیلم جن زیبا , ساخت فیلم سینمایی «جن زیبا» در اصفهان آغاز شده اســت و بازیگر ترکیه‌ای برای حضور در این فیلم وارد ایـــران شده اســت. تصــویر‌هایی که یشیل‌چای در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده نشان از حضور او در هتل عباسی اصفهان دارد.

 

150833693226994 irannaz com حضور بازیگر زن ترکیه در اصفهان برای بازی در فیلم (تصــویر)

 

پیش از این حضور این بازیگر در فیلم فضلی اعلام شده بود،اما به فاصله کوتاهی از انتشار این خبر، تهیه‌کننده فیلم در گفت‌و‌گویی حضور یشیل‌چای را در فیلم «جن زیبا»‌ تکذیب کرد.

 

 

به نظر می‌رسد تصــویر‌هایی که این بازیگر سرشناس ترکیه‌ای از اصفهان منتشر کرده و همچنین جزئیاتی که از نقش خود گفته تایید‌کننده آن اســت که او برای بازی در «جن زیبا» به ایـــران آمده اســت.

 

150833730777226 irannaz com حضور بازیگر زن ترکیه در اصفهان برای بازی در فیلم (تصــویر)

 

این بازیگر در مورد ویژگی نقشی که در این فیلم ایفا می‌کند،گفته اســت: «از آنجا که شخصیت دلارام از ابتدای تولد ناشنوا و لال نبوده،بنابراین باید برای آواهایی که از دهان او هنگام واکنش و یا تلاش برای بیان کردن موضوعی،شنیده می‌شود، تمرین کنم.»

 

یشیل‌چای در این فیلم همبازی فرهاد اصلانی شده اســت.در ادامه تصــویری که این بازیگر ار هتل محل اســتقرار خود در اصفهان منتشر کرده را برای شما نمایش میدهیم

 

150833693156084 irannaz com حضور بازیگر زن ترکیه در اصفهان برای بازی در فیلم (تصــویر)  

 

 

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت