1246634500 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســتمدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت” title=”10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت”/>

۱۰ مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

لباس مردانه ای که برای یک مراسم خاص، رفـــــتن به سر کار یا برای یک قرار دوستانه انتخاب می‌کنید می‌تواند نکات زیادی را در مورد شخصیت و سلیقه شما به اطرافیانتان بگوید، بنابراین داشتن لباس‌هایی که در هر موقعیتی بتوانند شما را نجات دهند و باعث شوند خوشتیپ دیده شوید، یک ضرورت اســت.

 

این ۱۰ لباس و اکسسوری همان‌هایی هستند که می‌توانند شما را در یک شرایط اضطراری نجات دهند تا هم شیک و مرتب دیده شوید و هم بتوانید همچنان خوشتیپ ترین مرد جمع بمانید.

 

اول : یک کت و شلوار مردانه شیک

465138191 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

برای مردان تنها یک انتخاب برای رفـــــتن به حیاتیانی‌های رسمی یا جشن‌های مختلف وجود دارد و آن هم کت و شلوار اســت. یک کت و شلوار شیک مردانه باید همیشه بدون هیچ بهانه‌ای آماده‌ی پوشیدن باشد.
اما کدام کت و شلوار این ویژگی را دارد؟

 

این کت و شلوار مردانه اضطراری باید به رنگ‌های طوسی، زغالی یا سرمه‌ای باشد که با اکثر رنگ‌های پیراهن ست می‌شود.برخلاف تصور عمومی رنگ مشکی برای کت و شلوار بهترین انتخاب نیست.بهتر اســت لااقل یک دست کت و شلوار ساده هم در کمدتان داشته باشید، پس این بار بی‌خیال طرح‌دارها شوید.

 

دوم: یک کراوات ساده و بدون طرح

1811123327 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

کدام طرح را با پیراهنتان ست کنید، یا طرح پارچه کت و شلوار به طرح کدام کراواتتان می‌آید؟

 

اگر وقت کافی برای پاسخ دادن به این پرسش‌ها ندارید، پس احتمالا شما هم در کنار میلیون‌ها مردی قرار می‌گیرید که حتما به یک کراوات ساده نیاز دارند.رنگ کراوات هم باید با احتیاط انتخاب شود، آبی تیره، سبز تیره یا شرابی انتخاب‌های خوبی هستند که با پیراهن مردانه یا کت و شلوار شما به خوبی هماهنگ می‌شوند.

 

سوم: یک کت اسپرت مردانه

451157534 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

کت رسمی بسیار شیک اســت اما کت اسپرت شما را خوشتیپ و جذاب نشان می‌دهد. یک کت اسپرت خوش دوخت می‌تواند:

 

۱-بازوها، شانه‌ها و سینه‌ی شما پرتر نشان دهد.

۲-قد شما را بلندتر جلوه داده و اندام مردانه‌ای برایتان بسازد.

۳-برای یک جلسه کاری و تیپ نیمه رسمی مناسب باشد.

برای خرید کت اسپرت سراغ رنگ‌های آبی، قهوه‌ای، سبز یا طوسی بروید و البته موقع پوشیدن آن به رنگ شلوارتان هم توجه کنید، البته فراموش نکنید برای یک تیپ نیمه رسمی یا روزمره شلوار لی و جین مردانه می‌تواند انتخاب ساده‌ای برای رنگ‌های مختلف باشد.سلیو (Celio) از آن برندهایی اســت که در طراحی‌های کت تک و اسپرت تنوع زیادی دارد.

 

چهارم: چند دست پیراهن مردانه

1756167478 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

نیازی به توضیح نیست که شما هر قدر هم به تیپ خود اهمیت ندهید یا به خرید علاقه‌‌مند نباشید در نهایت به حداقل سه دست پیراهن مردانه نیاز دارید.سفید و تناژهای مختلف آبی، بهترین انتخاب‌ها برای کسانی اســت که می‌خواهند کمتر خرید کنند.

 

پنجم: چند دست تی شرت مردانه

1002708799 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

درست مثل پیراهن شما لااقل به سه دست تی شرت مردانه با رنگ و طرح ساده نیاز دارید. پولوشرت ها یا همن تی شرت های یقه دار انتخاب‌های بهتری هستند.اگر به طرح‌ها علاقه دارید برای تیپ روزمره‌ی خودتان یک پیراهن چهارخانه مردانه انتخاب کنیدکه به خوبی با شلوار جین ست می‌شود و شما را می‌تواند جوان‌تر نشان دهد.

 

ششم: شلوار جین مردانه

390000704 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

اگر از آن مردانی هستید که شلوار پارچه ای را کنار نمی‌گذارند، بهتر اســت بدانید که شلوار جین در قرن حاضر یکی از اساسی‌ترین نیازهای مردان و زنان در هر سن و با هر موقعیتی اســت. در انتخاب شلوار جین توجه داشته باشید که:

 

۱- بهتر اســت یک شلوار جین با فیت کلاسیک را انتخاب کنید.

۲- موقع خرید شلوار جین ، کیفیت را در اولویت خود قرار دهید.

۳- شلوارهای جین خیلی جذب برای بیشتر مردان انتخاب مناسبی نیست، به ویژه اگر اندام ورزشی یا پاهای پری داشته باشید.

 

هفتم: یک ساعت مردانه رسمی

1030425518 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

بله، شاید یک ساعت هوشمند انتخاب کاربردی‌تری باشد، علاوه بر آن همیشه می‌توانید زمان را از روی ساعت دیواری یا صفحه موبایلتان ببینید، اما ساعت مردانه رسمی بیشتر از چیزی درباره‌ی زمان اســت، این ساعت ضرورتی برای خوشتیپ بودن به شمار می‌رود.برند سوآچ (Swatch) تنوع زیادی در انتخاب مدل ساعت به شما می‌دهد.

 

هشتم: یک کمربند چرم مردانه

1576629503 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

انواع مختلف لباس مردانه بدون کمربندها کامل و قابل اســتفاده نیستند، حتی اگر پیراهنتان را روی شلوار بیاندازید. پس حتما باید یک کمربند چرم شیک و زیبا برای موقعیت‌ها اضطراری داشته باشید.اندازه‌ی کمربند را با دقت انتخاب کنید، پهنای یک کمربند می‌تواند ظاهر فرم کلی اندام شما را تغییر دهد. بدانید که:

 

۱- کمربندهای متوسط انتخاب‌های محافظه‌کارانه‌تری هستند.

 

۲- تفاوت بین یک کمربند روزمره و رسمی در پهنای آن اســت.

 

۳- کمربندهای روزمره و غیر رسمی معمولا پهن‌تر هستند و پهنایی نزدیک به ۴ تا ۵ سانتی متر دارند.

 

۴- یک کمربند رسمی در نهایت پهنایی کمتر از ۴ سانتی متر می‌تواند داشته باشد.

 

نهم: یک جفت کفش رسمی مردانه

476951625 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

هر کت و شلواری به یک جفت کفش مردانه با اســتایل کاملا رسمی و شیک نیاز دارد. بهتر اســت ظاهر مرتب و تمیز خود را با کفش‌هایی که هر روز می‌پوشید و ظاهر خوبشان را از دست داده‌اند، خراب نکنید.این کفش‌ها هستند که ابتدا دیده می‌شوند  و اگر درست انتخاب نشده باشند، شیک بودن بقیه بخش‌های تیپتان اصلا مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

 

ما به شما توصیه می‌کنیم یک کفش مردانه رسمی مدل آکسفورد را انتخاب کنید. این مدل را می‌توانید به راحتی طراحی‌های برند جی اوکس (Geox) پیدا کنید.

 

دهم: بوت مردانه رسمی

1391458260 parsnaz com 10 مدل لباس مردانه و اکسسوری که برای همه ضروری اســت

آخرین چیزی که باید در کمد لباس یا بهتر بگوییم در جاکفشی شما همیشه حاضر باشد، یک جفت بوت مردانه شیک و رسمی اســت. بدون این بوت‌ها در زمستان یا روزهای برفی و بارانی با تیپ رسمی‌تان چه می‌خواهید بپوشید؟ یک جفت کفش کوه یا کفش مردانه عادی؟

 

در خرید بوت مردانه به کیفیت توجه ویژه‌ای داشته باشید:

 

۱- سراغ چرم بروید، البته نبوک هم انتخاب مناسبی اســت.

۲- زیره کفش باید لاســتیکی باشد و جلوی سرخوردن شما را به خوبی بگیرد.

۳- یک بوت مردانه ضد آب انتخاب کنید یا از اسپری ضد آب چرم و جیر اســتفاده کنید.

 

خرید اینترنتی لباس ممکن اســت به نظر شما ایده خوبی نباشد، اما تا زمانی که یک فطریقهگاه اینترنتی مناسب را پیدا نکرده باشید. فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل با تنوع برندهای مختلف در زمینه لباس مردانه به شما در تجربه موفق خرید اینترنتی کمک می‌کند.

 

منبع: مجله فطریقهگاه اینترتنی مد و لباس دیجی اســتایل – این ۱۰ مدل لباس مردانه و اکسسوری را بخرید!

 

 

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما