مد پاییز ۲۰۱۷ و ۵ طریقه برای پوشیدن اســتایل گلدار زنانه

women floral long coat چطور در پاییز گلدار بپوشیم

گلدار یکی از محبوب‌ترین ترندهای ســال ۲۰۱۷ اســت، ترندی که فقط به بهار و تابستان محدود نمی‌شود، بلکه پاییز و زمستان امســال هم قرار اســت همراه مد باشد.

اما در یک فصل سرد چطور می‌توان سراغ طرح‌های شاد گلدار در لباس زنانه رفـــــت؟ برای پاسخ به این سوال، طریقه مجله گلمورglamour  برای پوشیدن گلدارها طبق مد پاییز ۲۰۱۷ را بخوانید.

women floral long dress چطور در پاییز گلدار بپوشیم

پاییزی کلاسیک بپوشید

یک مانتو بلند گلدار انتخاب کنید، هر قدر رنگ‌ها حالت مات‌تری داشته باشند، برای پاییز مناسب‌تر هستند. یک مانتو بلند برای آنکه اندام شما را بهتر نشان دهد، به کمربند ظریف نیاز دارد.

این مانتو را با شلوار پارچه‌ای مشکی ست کنید و با کفش تخت یا لوفر (loefers) بپوشید. این اســتایل همان چیزی اســت که دوست دارید در هفته‌های پاییزی مدام انتخابش کنید.

نکته: سعی کنید بقیه جزییات تیپتان را ساده نگهدارید، مثلا از یک شال ساده و کیف بدون طرح اســتفاده کنید.

women floral dress چطور در پاییز گلدار بپوشیم

پیراهن گلدار را پاییزی کنید

گاهی پاییزی کردن لباس‌ها کار ساده‌ای اســت. لباس‌های تابستانی‌تان را برای پاییز همچنان دم دست نگه دارید. یک پیراهن زنانه گلدار که در تمام طول پاییز در حیاتیانی‌ها همراهتان بوده اســت، در پاییز هم می‌تواند به لباس‌هایتان حال و هوایی شاد بدهد.

تنها کافی اســت:

روی پیراهن یک کت ترنچ (Trench) بلند یا بارانی بپوشید.

پیراهن را با بوت‌های بلند زنانه ست کنید.

اکسسوری‌های ساده انتخاب کنید تا پیراهن گلدار بخش اصلی اســتایل شما باشد.

floral jacket چطور در پاییز گلدار بپوشیم

کت گلدار بپوشید

همه ما به یک کت یا کاپشن کوتاه برای روزهای خنک پاییزی نیاز داریم، اما این بار به جای طرح‌های ساده از مد ۲۰۱۷ پیروی کنید و یک کت یا کاپشن زنانه گلدار بخرید.

رنگ گل‌های کت را با رنگ زمینه لباس خود ست کنید تا همه چیز متناسب به نظر برسد، تناسب بین رنگ‌ها، راز ست کردن لباس‌های پاییزی اســت.

floral boots چطور در پاییز گلدار بپوشیم

گل را به کفش‌ها ببرید

لازم نیست طرح گلدار فقط در لباس زنانه باشد، گل‌ها امســال هم در طرح‌های کیف دیده می‌شود و هم در انواع کفش زنانه.

نیم بوت و بوت‌های گلدار در ران وی‌های پاییز ۲۰۱۷ در کلکسیون‌های طراحان مختلف به چشم می‌خورد. پس اگر می‌خواهید تیپ پاییزیتان در عین ساده بودن طرح محبوب گلدار را هم در خودش داشته باشد، سراغ نیم بوت یا بوت گلدار بروید.

floral trench coat چطور در پاییز گلدار بپوشیم

پالتو گلدار بپوشید

در آخر جسورانه‌ترین طریقه برای وارد کردن طرح گلدار به تیپ پاییزی زنانه، پوشیدن پالتوهای گلدار اســت.

برای یک روز شاد اما سرد پاییزی، کمی خلاقیت به خرج دهید و به جای طرح و رنگ‌های ساده، یک پالتو با گل‌های بزرگ و خیره‌کننده انتخاب کنید.

تنها نکته برای پوشیدن این ترند پاییزی، این اســت که برای بقیه لباس‌ها سراغ طرح‌های ساده بروید و یا از طرح‌های ریز اســتفاده کنید.

اگر برای پاییز امســال به چند لباس زنانه تازه نیاز دارید،می‌توانید آن‌ها را در جدیدترین مجموعه‌های برندهای ایـــرانی و خارجی در فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل پیدا کنید و با چند کلیک ساده و ۷ روز ضمانت بازگشت خریداری کنید.

منبع: مجله فطریقهگاه اینترنتی مد و لباس دیجی اســتایل – پاییز امســال چطور گلدار بپوشیم؟

۲۰ پایان رپورتاژ آگهی/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما