در فاصله‌ی چند روز مانده به رونمایی رسمی از گوشی‌های جدید هواوی، فضای مجازی از عــکــس هـا لورفـــــته‌ی آن‌ها پر شده اســت.

کمپانی چینی هواوی در روز ۲۴ مهر امســال در رویدادی اختصاصی، به طور رسمی از گوشی‌های خانواده‌ی میت ۱۰ رونمایی می‌کند و در این فاصله‌ی کم باقی‌مانده، انتشار عــکــس هـا لورفـــــته‌ی آن‌ها به بالاترین حد خود رسیده اســت. گرچه در چند وقت اخیر شاهد انتشار رندرهای متعددی از سوی منابع مختلف بوده‌ایم؛ اما همچنان نمی‌توانیم با قطعیت در مورد مشخصات و شکل کلی این گوشی‌ها حرفی بزنیم. اگر اخبار را دنبال کرده باشید قطعا می‌دانید که مدت‌ها اســت شایعاتی در رابطه با نسخه‌های مختلف میت ۱۰ به گوش می‌رسند. بر اساس این شایعات، هواوی قصد دارد روز ۲۴ مهر از ۴ گوشی جدید که همگی به خانواده‌ی میت ۱۰ تعلق دارند، رونمایی کند؛ هواوی میت ۱۰، هواوی میت ۱۰ لایت، هواوی میت ۱۰ پرو و هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین.

ed006a7f 785f 43da a9d1 7af21a33569d انتشار عــکس جدید گوشی هواوی میت 10 لایت

جدیدترین عــکس لو رفـــــته از هواوی میت ۱۰ لایت

شایعات می‌گویند که اسمارت‌فون هواوی میت ۱۰ پرو قرار اســت برچسب قیمت ۹۳۰ تا ۹۴۰ یورویی داشته باشد و همین موضوع می‌تواند اکثر کسانی را که به فکر خرید این گوشی بودند ناامید کند.

بگذارید در مورد میت ۱۰ لایت که اخیرا اخبار کمتری نسبت به بقیه‌ی‌ گوشی‌ها در موردش منتشر شده اســت صحبت کنیم. تا آن‌جا که می‌دانیم، گوشی میت ۱۰ لایت قرار اســت همان هواوی مایمانگ ۶ باشد که اخیرا خبر معرفی‌اش را در میهنی ها خواندید. یکی از تئوری‌هایی که روز به روز محبوب‌تر می‌شود، این اســت که اصلا قرار نیست مدلی به نام لایت برای گوشی‌های خانواده‌ی میت ۱۰ وجود داشته باشد. با این حال وجود یک ویدیوی غیر رسمی و همچنین لیست شدن گوشی میت ۱۰ لایت در یک خرده‌فطریقهی هلندی، امکان صحت این شایعه را کمرنگ می‌کند: خصوصا این‌که به‌تازگی رندر جدید این گوشی که در بالا می‌توانید نظاره‌گرش باشید، منتشر شده اســت. عــکس بالا توسط افشاگر معروف یعنی ایوان بلس منتشر شده اســت؛ پس نمی‌توان به سادگی از کنار آن عبور کرد. 

در رابطه با میت ۱۰ بخوانید

عــکس جدید منتشرشده از هواوی میت ۱۰ لایت به جز مشخص کردن وجود رنگ آبی برای این گوشی، اطلاعات جدیدی به همراه ندارد. بیشتر منابع خارجی می‌گویند میت ۱۰ لایت قرار اســت یک نمایشگر ۵.۹ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۱۶۰ پیکسل و نسبت عــکس ۱۸ به ۹ داشته باشد. همچنین گفته شده اســت که هواوی قصد دارد در این گوشی از تراشه‌ی کرین ۶۵۹ به همراه ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی اســتفاده کند. وجود باتری ۳۳۴۰ میلی‌آمپر ساعتی، دو عدد دوربین اصلی با حسگرهای ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی و دو عدد دوربین سلفی با حسگرهای ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی از دیگر شایعاتی هستند که در مورد میت ۱۰ لایت شنیده می‌شوند. 

اگر اطلاعات منتشرشده در خرده‌فطریقهیِ هلندی بل‌سیمپل حقیقت داشته باشند، باید بگوییم که میت ۱۰ لایت در سه رنگ طلایی، دردسری و آبی و با قیمت حدودی ۳۴۹ یورو در اروپا به فطریقه خواهد رسید.

در روز ۲۴ مهر، میهنی ها در سریع‌ترین زمان ممکن اخبار مربوط به گوشی‌های جدید خانواده‌ی میت ۱۰ هواوی را در دسترس شما قرار خواهد داد. آن روز، روزی اســت که به تمامی شایعات پایان داده می‌شود و بالاخره می‌توانیم گوشی‌های جدید را ببینیم.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی