مسابقات آمریکای جنوبی با اتفاقاتی حیرت‌انگیز به پایان رسید

 168977 142 معجونی از صعود، تبانی و جادوگری!

همان‌طور که مسی اعلام کرد، مردم آرژانتین با هیچ منطقی نمی‌توانند قبول کنند که در جام‌جهانی حضور نداشته باشند. فوتبال آنها همیشه در دنیا مطرح بوده اســت. عشق آرژانتینی‌ها به فوتبال به‌قدری جدی اســت که حتی می‌توان نوشت فوتبال دین و مذهب آنهاســت. 

همین مسأله باعث می‌شود انتظارات در کشور آرژانتین از تیم‌ملی بیشتر از سایر کشورها بالا باشد. در چنین شرایطی آرژانتین تا روز آخر مرحله انتخابی جام‌جهانی تا یک‌قدمی حذف پیش رفـــــته بود و برای صعود نیاز مبرم به برتری مقابل اکوادور داشت. به‌خوبی مشخص می‌شود که آلبی‌سلسته چه روزهای سختی را پشت ‌سر گذاشت، اما درنهایت با درخشش مسی،‌ آنها به‌صورت مستقیم به جام‌جهانی صعود کردند.

اعتراف  مسی

اعتراف مسی در مصاحبه بعد از بازی همه واقعیت‌های بازی سه‌شنبه‌شب را نشان می‌دهد: «زمانی که اکوادور دروازه ما را در دقیقه یک بازی باز کرد، دوست داشتم بمیرم. در سرم افکار زیادی می‌پیچید چون ما باید پیش از آخرین بازی‌مان در مرحله مقدماتی صعودمان را قطعی می‌کردیم اما این اتفاق نیفتاد.»

جادوگر آرژانتینی در ورزشگاه!

اتفاق جالب دیگر این بود که فدراسیون آرژانتین برای اطمینان از صعود این تیم به جام‌جهانی، جادوگری را به همراه تیم راهی اکوادور کرده بود. قد او ۶ فیت اســت، انگشتر طلا به دست می‌کند، دستبند به دست می‌اندازد و موهایی صاف و بلند دارد. برخی می‌گویند او را در هتل هیلتون شهر گوایاکیل دیده‌اند و برخی نیز مدعی شده‌اند که او مستقیما به کیتو سفر کرده و در ورزشگاه آتاهائولپا حضور داشته اســت. همه تأیید می‌کنند که او در اکوادور حضور داشته و اسلحه مخفی آرژانتین برای صعود به جام‌جهانی بوده اســت.

تبانی در بازی پرو-کلمبیا؟

برزیل برخلاف خواســته مردمش شیلی را با ٣ گل شکست داد، اروگوئه بانتیجه ۴ بر ٢ بولیوی را برد و پاراگوئه‌ با یک گل از تیم ته جدولی ونزوئلا باخت. با این نتایج تیم‌های کلمبیا و شیلی هم با تساوی حذف نمی‌شدند و کلمبیا مستقیم به جام‌جهانی صعود می‌کرد و پرو به پلی‌آف می‌رفـــــت.

این ماجرا در جریان بازی‌ باعث شد بازیکنان کلمبیا از حریف خود بخواهند که حملات را متوقف کند تا بازی با همین نتیجه تمام شود. عــکــس هـا تلویزیونی حاکی از آن اســت که در چند صحنه، رادامل فالکائو از بازیکنان پرو می‌خواهد که حملات خود را متوقف کنند و بازی را با همین نتیجه به پایان برسانند. پس از صحبت فالکائو با بازیکنان پرو، پیامی نیز به تمام تیم پرو منتقل می‌شود؛ سپس این تیم که آرایشی سراسر هجومی گرفـــــته بود، تغییر رویه می‌دهد. حالا همه منتظر هستند تا مشخص شود واکنش فیفا به این رسوایی و احتمال تبانی چه خواهد بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید