1436776 252 آمریکا باخت تا غنا صعود کند

خبرگزاری تسنیم: مسابقات مرحله گروهی جام جهانی فوتبال نوجوانان ۲۰۱۷ که به میزبانی هند در حال برگزاری اســت, امروز (پنجشنبه) با برگزاری مسابقات سوم تیم‌های گروه‌های A و B پیگیری شد. در رقابت‌های گروه A که تیم‌ها از ساعت ۱۸ به مصاف هم رفـــــتند، غنا و هند که این دیدار با شکست ۴ بر صفر میزبان به پایان رسید. کلمبیا نیز با نتیجه ۳ بر یک از سد آمریکا گذشت.

در گروه A غنا و کلمبیا با ۶ امتیاز به عنوان تیم‌های اول و دوم مرحله بعدی صعود کردند و آمریکا نیز با ۶ امتیاز در رده سوم جدول ایستاد که برای صعود باید منتظر پایان دیدارهای مرحله گروهی باشد تا بلکه به عنوان یکی بهترین تیم‌های رده سوم راهی مرحله بعدی شود. هندِ میزبان نیز با سه شکست پیاپی و بدون امتیاز از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

در گروه B لیبی مقابل نیوزیلند با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد و ترکیه با همین نتیجه مغلوب پاراگوئه شد. در این گروه تیم‌های پاراگوئه و مالی به ترتیب با ۹ و ۶ امتیاز صعود کردند. نیوزلند و ترکیه نیز با یک امتیاز به ترتیب سوم و چهارم شدند.

این مسابقات فردا (جمعه) با برگزاری چهار دیدار دیگر از جمله بازی آخر تیم ایـــران در مرحله گروهی ادامه دارد که برنامه این بازی‌ها به شرح زیر اســت:

گروه C:

ایـــران – کاســتاریکا/ ساعت ۱۵

گینه – آلمان/ ساعت ۱۵

گروه D:

نیجر – برزیل/ ساعت ۱۸

اسپانیا – کره شمالی/ ساعت ۱۸

 تیم فوتبال نوجوان ایـــران پیش از این با کسب ۶ امتیاز صعود خودش را از این مرحله قطعی کرده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید