گزارش مالی فعالیت سه ماهه اخیر شرکت تسلا نشان می‌دهد تولیدات این کارخانه بسیار کمتر از اهداف طراحی شده بوده، مخصوصا در گونه مدل ۳ که قرار بر تولید ماهانه ۱۰۰۰ دستگاه بوده اما فعلا محقق نشده اســت. ایلان ماسک ضمن اذعان به برخی دردسرات پیش امده اعلام کرده به دلیل معضل کمبود تولید باطری، و نیز برخی تنگناهای مالی اهداف شرکت درباره تولید سدان مدل ۳ فعلا محقق نشده اســت.

167254 923 الان فقط وقت کار اســت و بس ...

میهنی ها| با اینکه شرکت تسلا در مجموع روزهای خوبی را می‌گذارند و نسبت به همیشه محبوبیت بیشتری پیدا کرده، اما برخی اختلالات در جریان تولید محصول جدید این شرکت یعنی سدان مدل ۳ باعث شده تا انتقادات از ایلان ماسک بالا بگیرید. هیئت مدیره شرکت و نیز سهامداران شرکت که به حدود ۱۰۰ هزار نفر می‌رسند نگرانند که مبادا تسلا نتواند تعهدات خود را که بالغ بر ۵۰۰ هزار دستگاه اســت در موعد مقرر پاسخ دهد.

به نقل میهنی ها، ایلان ماسک اخیرا در اظهارنظری اعلام کرده الان فقط وقت کار اســت و بس. او با این حرف هم تلاش دارد بیش از همیشه روی کار متمرکز شود و هم التهاب موجود در بازار سهام برند تسلا را به این وسیله کم کند. گزارش مالی فعالیت سه ماهه اخیر شرکت تسلا نشان می‌دهد تولیدات این کارخانه بسیار کمتر از اهداف طراحی شده بوده، مخصوصا در گونه مدل ۳ که قرار بر تولید ماهانه ۱۰۰۰ دستگاه بوده اما فعلا محقق نشده اســت. ایلان ماسک ضمن اذعان به برخی دردسرات پیش امده اعلام کرده به دلیل معضل کمبود تولید باطری، و نیز برخی تنگناهای مالی اهداف شرکت درباره تولید سدان مدل ۳ فعلا محقق نشده و تولید خودروی مدل ۳ حدود ۲۶۰ دستگاه بوده اســت. همین عامل نیز باعث شده تا خبرنگاران و منتقدان ماسک به او حمله کرده و توئیتر را به جهنمی بی‌بدیل برای این کارآفرین خلاق دورگه تبدیل کنند. ایلان ماسک هم در پاسخ به انتقادات اعلام کرده به زودی دردسرات رفع می‌شود و خلا تولیدی فعلی پوشش داده خواهد شد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید