1418528 278 اعتماد به نفس‌مان را از دست داده‌ایم

همشهری ورزشی: مهدی ترابی مهاجم ملی‌پوش سایپا هم معتقد اســت که این تیم اعتماد به نفس گذشته را ندارد و باید این شرایط را تغییر دهد. ترابی در خصوص وضعیت سایپا به سوالات پاسخ داد.

چرا در ۴ بازی اخیر نتیجه نگرفـــــتید؟

واقعیت این اســت که خوب نتیجه نگرفـــــتیم ولی ما در بازی‌هایی که انجام دادیم نمایش خوبی داشتیم. در بازی با تراکتور که بر خلاف جریان مسابقه گل خوردیم و در بازی با پدیده و پارس جنوبی هم دو پنالتی اشتباه به ضرر ما گرفـــــته شد که همه چیز را تحت تاثیر قرار داد.ما از داوری ضربه خوردیم و در همین  اخرین بازی داور یک امتیاز به پارس هدیه کرد و ۲ امتیاز از ما گرفـــــت. ما در ۴ بازی ابتدایی عمبکرد خوبی داشتیم ولی می‌توانستیم در ۳ بازی بعدی بیشتر امتیاز جمع کنیم.

سایپا دردسر فنی ندارد؟

ما هر هفته روی نقاط ضعف خودمان کار می‌کنیم و جناب جناب دایی هم نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کند.دردسر سایپا این اســت که اعتماد به نفس‌مان را از دست داده‌ایم و باید این دردسر برطرف شود. ما باید خودمان را باور کنیم.

در مورد بازی با ذوب‌اهن چه صحبتی داری؟

بازی بسیار سختی در پیش داریم.ذوب‌اهن تیم خوبی اســت ولی امیدوارم در این مسابقه با دست پر به اصفهان برگردیم.

عملکرد خودت را در ۷ هفته گذشته چطور ارزیابی می‌کنی؟

در ۴ هفته اول خوب بودم ولی در ۳ بازی بعدی راضی نبودم. من انتظار بیشتری از خودم داشتم.

زدن یک گل برای مهدی ترابی کم نیست؟

چرا، زدن یک گل برای من کم اســت. البته من پاس گل دادن رو خیلی دوست دارم و پست بازی‌ام طوری اســت که بیشتر در شرایط پاس گل دادن قرار می‌گیرم. برای من موفقیت سایپا حیاتی اســت و البته خودم هم دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم.

مدعی اول قهرمانی چه تیمی اســت؟

فعلا زود اســت در این مورد صحبت کنیم.

به نظر تو سایپا سهمیه آسیا می‌گیرد؟

اگر از طرف باشگاه حمایت شویم می‌توانیم سهمیه آسیا بگیریم. بازیکن اگر تمرکز داشته باشد قطعا بیشترین بازدهی را برای تیم خواهد داشت و این موضوع ارتباط مستقیمی به حمایت باشگاه دارد.

کیفیت بازی‌های امســال را چطور ارزیابی می‌کنی؟

بازی‌های این فصل کیفیت خوبی دارد و تیم‌ها قوی هستند. الان اصلا نمی‌توان نایج را پیش‌بینی کرد و حتی تیم‌های پایین جدول هم برای بالای جدولی‌ها حریف سرسختی هستند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید