بر اساس گفته پلیس، یک پسر ۱۱ ســاله پس از سقوط به داخل دهانه آتشفشانی در ایتالیا جان باخت. به دنبال این حادثه، پدر و مادر او نیز در تلاش برای کمک به او جان خود را از دست دادند.

 

میهنی ها| بر اساس گفته پلیس، یک پسر ۱۱ ســاله پس از سقوط به داخل دهانه آتشفشانی در ایتالیا جان باخت. به دنبال این حادثه، پدر و مادر او نیز در تلاش برای کمک به او جان خود را از دست دادند.

به نقل میهنی ها به نقل از سی ان ان، این حادثه روز سه شنبه در دهانه آتشفشانی سولفاتارا در پوتزولی اتفاق افتاد. این مکان، یکی از جاذبه‌های گردشگری در نزدیکی ناپل اســت.

پلیس ناپل در مصاحبه با سی ان ان بیان داشت که این خانواده ۴ نفره از شهر تورین برای بازدید این مکان آمده بودند، و پسر ۱۱ ســاله آن‌ها در حال پرسه زدن در محدوده‌ای بوده اســت که برای گردشگران ممنوع اعلام شده اســت.

 

161161 119 ویدئو / مرگ یک خانواده در دهانه آتشفشان

عــکسی از دهانه سولفاتارا در نزدیکی ناپل، ۱۲ سپتامبر

سولفاتارا، آتشفشان خاموشی اســت که از دهانه آن گازهای گوگردی متصاعد می‌شوند. محدوده اطراف این دهانه به علت داشتن نوعی از ماسه‌های روان مشهور اســت، که باعث ناپایداری زمین‌های اطراف شده اند.


دنبال کنید:


پلیس می‌گوید که مشخص نیست که این کودک به علت وجود گازهای سمی هوشیاری خود را از دست داده یا ماسه‌های روان، او را به داخل دهانه کشیده اند. اما پدر و مادر او که به سرعت برای نجات فرزند خود اقدام کرده بودند، به داخل دهانه سر خورده اند.

کودک دیگر آن‌ها که ۷ ســال دارد، زنده مانده اســت.

آرماندو گوریرو، که مغازه‌ای در نزدیکی ورودی آتشفشان دارد، به خبرگزاری آنسا گفت: “من به مدت ۴۰ ســال اســت که اینجا هستم و تا به حال چنین حادثه‌ای رخ نداده بوده اســت. “

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید