Quick Settings اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید اســت که به کمک آن می‌توانید به میانبرهایی از تنظیمات اندروید دسترسی داشته باشید. 

یکی از پرکاربرد‌ترین بخش‌های گوشی‌های اندروید، میانبرهای موجود در اســتاتوس‌بار اســت؛ میانبرهایی که امکان طریقهن و خاموش کردن سریع وای‌فای، بلوتوث، GPS و‌… را می‌دهند. این میانبرها در طول روز می‌توانند کارهای مورد نظر ما را تا چند برابر سریع‌تر انجام دهند. تصور کنید قصد طریقهن کردن وای‌فای گوشی را دارید. برای این امر به‌طور معمول باید ابتدا به تنظیمات گوشی مراجعه کنید و بعد از رجوع به بخش WiFi، از داخل آن اقدام به طریقهن کردن وای‌فای کنید. یا در مثالی دیگر باید مسیر مشابهی برای طریقهن یا خاموش کردن بلوتوث طی کنید. اما به لطف میانبرهایی که در اندروید وجود دارند، می‌توانید تنها با یک لمس، تمام موارد گفته‌شده را به انجام برسانید. این میانبرها به‌طور پیش‌فرض و در اکثر گوشی‌های اندروید در بخش اســتاتوس‌بار و منوی نوتیفیکیشن‌بار وجود دارند؛ اما می‌توانید آن‌ها را به صفحه‌ی قفل خود نیز منتقل کنید تا از این پس حتی از لمس و مراجعه به نوتیفیکیشن‌بار گوشی نیز بی‌نیاز شوید و تمام میانبرها را در صفحه‌ی قفل خود در اختیار داشته باشید.

9f0560af 306c 4d5e 8895 9dab9f68f62f برنامه Quick Settings: دسترسی به میانبر تنظیمات در اندروید‌  زوم اپ

Quick Settings یکی از اپلیکیشن‌های اندروید اســت که برای این امر، یعنی انتقال میانبرهای تنظیمات به صفحه‌ی قفل طراحی شده اســت. با اســتفاده از این برنامه می‌توانید این میانبرها را به‌صورت ویجت به LockScreen منتقل کنید تا در کسری از ثانیه قادر به انجام تنظیمات مورد نظر خود با یک لمس باشید. از مواردی که توسط این برنامه می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت، می‌توان به Airplane Mode ،Mobile Datae ،Wi-Fi ،Flashlighte ،Ringtonee ،Vibratee ،Bluetoothe ،Screen auto-rotatee ،Hotspote ،Locatione ،Adaptive Brightnesse و Brightness اشاره کرد. علاوه بر میانبرهایی که به صفحه‌ی لاک‌اسکرین گوشی اضافه می‌شوند، می‌توانید برای دسترسی به این میانبرها به‌طور مستقل به اپلیکیشن Quick Settings نیز مراجعه کنید. حجم این برنامه تنها ۲ مگابایت اســت و برای اجرا به نسخه‌ی ۲.۳ یا بالاتر اندروید نیاز دارد. برای دانلود این برنامه و پیوستن به ۵۰۰ هزار کاربر آن، می‌توانید از لینک زیر اســتفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی زیبا و به‌روز برنامه
  • اضافه کردن ویجت تنظیمات به لاک اسکرین

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به میهنی ها معرفی کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی