سه خودروی رنو سیمبیوز، هوندا اوربان و ب.ام.و آی ویژن به عنوان خودروهای مفهومی برتر نمایشگاه فرانکفورت، در کانون توجهات رسانه ها قرار گرفـــــته اند و جالب این اســت که هر سه خودرو از موتورهای الکتریکی، طراحی‌های عجیب و البته سیستم رانندگی خودکار بهره می‌برند

میهنی ها| نمایشگاه فرانکفورت در حالی روز دوم خود را سپری می کند که همچنان تحت تاثیر رونمایی از سه خودروی مفهومی برجسته قرار داشته و بنا به اعلام وب‌سایت‌های خبری، تولیدات رنو، ب.ام.و و هوندا پربازدیدترین خودروهای نمایشگاه لقب گرفـــــته‌اند.

161202 534 سه دلاور برقی در فرانکفورت

به نقل میهنی ها، سه خودروی رنو سیمبیوز، هوندا اوربان و ب.ام.و آی ویژن به عنوان خودروهای مفهومی برتر نمایشگاه فرانکفورت، در کانون توجهات رسانه‌ها قرار گرفـــــته‌اند و جالب این اســت که هر سه خودرو از موتورهای الکتریکی، طراحی‌های عجیب و البته سیستم رانندگی خودکار بهره می‌برند.

ب.ام.و آی ویژن

161203 163 سه دلاور برقی در فرانکفورت

 

این سورپرایز ب.ام.و برای آن دسته از خریدارانی اســت که به دنبال یک محصول جاگزین برای تسلا مدل۳ هستند. آی ویژن طرح ظاهری جالبی داشته و با کمک یک موتور الکتریکی نیرومند قادر تا ضمن دستیابی به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در کمتر از ۴ثانیه، ۶۰۰کیلومتر برد را با هر بار شارژ طی کند.

هوندا اوربان EV

161205 515 سه دلاور برقی در فرانکفورت

با فرم بدنه‌ای نزدیک به نسل اول فولکس‌واگن گلف، هوندا اوربان الکتریکی خودرویی اســت به غایت جذاب که باز م مثل سایر خودروهای این گزارش از سیستم موتور الکتریکی اســتفاده می‌کند. فضای داخلی اتاق به شدت جذاب اســت و ساده. یک صفحه نمایش بزرگ روی داشبورد یک تکه و نیمه چوبی اوربان جا گرفـــــته تا تمام اطلاعات لازم در چشم راننده و سرنشینان به شکلی واضح و مشخص باشد. هوندا فعلا هیچ اطلاعاتی در خصوص موتور و میزان برد اوربان اعلام نکرده اســت.

رنو سیمبیوز

161206 601 سه دلاور برقی در فرانکفورت

در حالی که ذهن عمده خودروسازان متوجه ســال آتی میلادی و عرضه مدل‌های جدید به بازارهای جهانی اســت، شرکت رنو با رونمایی از مدل سیمبیوز نشان داده به افق ۲۰۳۰ توجه دارد. این شرکت در مدل مفهومی سیمبیوز دست به یک خلاقیت بزرگ زده و سوپراسپورت تریزور را به قالب یک هاچ بک کوچک شهری درآورده اســت. سیمبیوز که از باطری‌های۵۰۰کیلوواتی وسد می‌برد، ۵۰۰ کیلوتر برد داشته و در زمانی کمتر از ۶ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. گفته می‌شود این خودرو، نسل جدید رنو کلیو اســت که ســال آینده به بازارهای جهانی عرضه می‌شود.

161200 434 سه دلاور برقی در فرانکفورت

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید