روز گذشته پس از ساعت ها مسابقه طاقت فرسا بین گیمرها درگیم نت Infinity تهران، مسابقات جایزه بزرگ ۱۰ میلیون تومانی ایسوس به پایان رسید و برنده های هر رشته مشخص گردیدند. این مسابقات که در سه رشته League of Legends، TAKKEN 7 و HeartStone در حال پیگیری بود. تیم گیم کرنر توانست جایزه بزرگ این سری از مسابقات را در رشته League of Legends به دست آورد.

فینال این مسابقات که در دو روز پنجشنبه و جمعه با حضور بیش از ۳۰۰ گیمر از سراسر ایـــران، برگزار و به اتمام رسید. حامی این مسبقات بخش قطعات دفتر ایسوس ایـــران بود که علاوه بر تقبل جایزه بزرگ، برنامه های ویژه ای هم برای حاضرین در نظر گرفـــــته بود. در حین برگزاری مسابقات، همکاران دفتر ایسوس با برنامه هایی مانند کارگاه آشنایی با محصولات گیمینگ، مسابقه ویژه اینستاگرامی با متن #ROGDAY و اورکلاکینگ حرفه ای با نیتروژن مایع، کارگاه آشنایی با تجهیزات واترکولینگ، جو حساس  مسابقات را تا حد زیادی جذاب تر کردند.

IMG 0117 1504478458 مسابقات تابستانه ROG و iCG به پایان رسید میهنی ها:

در روز نخست فینال اصلی مسابقات League of Legends با حضور تیم های راه یافته به مرحله پایانی شروع شد. در کنار آن اورکلاکرهای دفتر ایسوس با مادربورد Maximus IX Apex به صورت حرفه ای برای حاضرین اورکلاکینگ حرفه ای را به نمایش گذاشته و از مزایای اورکلاک در حالت کلی برای گیمینگ توضیحاتی را برای حاضرین مطرح کردند. در عصر پنجشنبه هم مدیر فنی روابط عمومی دفتر ایسوس، جناب جناب سعید مسلمی، در مورد دستاوردهای ایسوس در زمینه گیمینگ برای حاضرین صحبت کردند:

IMG 7902 1504478458 مسابقات تابستانه ROG و iCG به پایان رسید میهنی ها:

“ایسوس نخستین برندی اســت که خط تولید مخصوص بازی را در دنیای سخت افزار احداث نمود تا محصولی دقیقاً متناسب با گیمرها تولید کند. ما امســال ۱۱ ســالگی این خط تولید که Republic Of Gamer یا ROG نام دارد را جشن گرفـــــتیم… ایسوس در زمینه گیمینگ به عنوان تحسین شده ترین برند در جهان شناخته می شود. ایسوس چند ســال متوالی در زمینه تولید و فطریقه مادربورد، کارت گرافیک گیمینگ، نمایشگرهای گیمینگ رده نخست را به خود اختصاص داده اســت. ایسوس علاوه بر تولید کالای کارآمد و با کیفیت، همواره جنبه های دیگر اســتفاده از محصول را در نظر گرفـــــته و برای گیمینگ همیشه سنگ تمام گذاشته اســت…”

IMG 7987 1504478458 مسابقات تابستانه ROG و iCG به پایان رسید میهنی ها:

 

روز دوم که حساس ترین روز مسابقات بود، با فینال بازی های Takken 7  و HeartStone شروع شد. در کنار آن نیز مجدداً اورکلاکرهای ایسوس با ثبت یک رکورد نخست و یک رکورد سوم جهانی در اورکلاک کارت گرافیک، گیمرهای حاضر را شگفت زده کردند.

در طی روز نیز مجدداً تیم فنی ایسوس با همکاری شرکت ترابایت کارگاه آشنایی با تجهیزات واترکولینگ و دستاورد های مرتبط قطعات ایسوس میزبان گیمرها بودند. در ابتدا حاضرین با انواع خنک کننده های سیستم آشنا شده و سپس آموزشی مختصر در مورد نحوه اسمبل یک سیستم با طریقه واترکولینگ با تیوب سخت را فرا گرفـــــتند. سپس سعید مسلمی، در مورد علاقه ایسوس به واترکولینگ توضیحاتی را برای حاضرین ارائه کرد:

 مسابقات تابستانه ROG و iCG به پایان رسید میهنی ها:

“… ایسوس با درنظر گرفـــــتن جنبه های کارایی و زیبایی شناسی واترکولینگ، محصولاتی را متاسب برای این سرگرمی و هنر تولید کرده اســت. مادربورد های سری Formula دارای یک بلاک سازگار با واتر کولینگ هستند… کارت گرافیک های سری Poseidon نیز امکان نصب خنک کننده های آبی در آنها وجود دارد… امســال ایسوس پا را یک گام فراتر از سایرین گذاشته و مادربوردهایی  با بلاک از پیش نصب شده را تولید و عرضه کرده اســت… مادربورد های Maximus IX Extreme و Crosshair VI Extreme به طور پیشفرض دارای یک کیت واتربلاک کامل هستند که علاوه بر کارایی و سازگاری بالا، زیبایی خاصی را به سیستم های اسمبل شده داده اســت…”

پس از پایان مسابقات نیز تیم ها و نفرات شرکت کننده ها در به اســتیج دعوت شده و جوایز خود را دریافت کردند.

Takken 1504478646 مسابقات تابستانه ROG و iCG به پایان رسید میهنی ها:

دیگر اخبار نویسنده

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی