در حالی که کاربران و کارشناسان بی‌صبرانه منتظر رونمایی آیفون ۸ و آیفون X هستند، حیاتی‌ترین اتفاق شروع رویداد اپل را باید افتتاح رسمی مقر جدید کوپرتینونشین‌ها موسوم به اپل پارک بدانیم.

اپل پارک که اکنون یادآور نامی بزرگ چون اســتیو جابز فقید اســت، امشب میزبان مراسمی اســت که در آن از نسل جدید آیفون‌های اپل رونمایی خواهد شد. این بنا که از معماری بسیار زیبایی بهره می‌برد، به گونه‌ای طراحی شده اســت که کارمندان این کمپانی بتوانند از زیبایی‌های طبیعت لذت ببرند.

اپل پارک از انرژی ۱۰۰ نسبت تجدیدپذیر تغذیه می‌شود و یکی از بزرگ‌ترین منابع انرژی خورشیدی در این سایت نصب شده اســت. در فضای مکان جدید اپل از ۹ هزار اصله درخت اســتفاده شده تا نه‌تنها به زیبایی بصری محیط کمک کند، بلکه در جلوگیری از آلودگی هوا و ایجاد روحیه‌ی کاری بهتر مؤثر باشد.

کارمندان اپل تا پایان ســال جاری به اپل پارک منتقل خواهند شد. مکانی که به گفته‌ی مدیران اپل در ساخت آن به جزئیات و بهره‌گیری از بهترین مواد توجه ویژه‌ای شده اســت. در مرکز بازدیدکنندگان، امکان تجربه‌ی واقعیت افزوده وجود دارد که به شما کمک می‌کند بیش از پیش با اپل پارک و اپل اســتور آشنا شوید.

با اســتفاده از اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده می‌توانید به‌عنوان یک بازدیدکننده از کمپ جدید اپل بازدید کنید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید. این بنا که ۲.۸ میلیون فوت مربع مساحت دارد، به بزرگ‌ترین پنل منحنی دنیا مجهز شده اســت.

آیفون ۱۰ / آیفون ایکس / iPhone X

منبع: THEVERGE

 

1505339853 3 dfdsfdsf مجموعه‌ اپل پارک با طراحی جذاب خود رسما افتتاح شد

< src="http://.sahandar.com/faradars/show.php?ref=itradar.ir&w=600&h=500&id=1&template=related&title=%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8+%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%D8%B2+%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D8%B1+%D9%88%D8%A8" scrolling="no" style="background: #FFF url(//.sahandar.com/faradars/images/loading.gif) no-repeat center; width: 600px; height: 500px; max-width: 100%;" frameborder="0">

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی