پس از رونمایی از مدل مفهومی EQ ForTwo که در قالبِ افق برنامه‌ی اشتراک خودروی برند اسمارت معرفی شد، نسخه‌ی ویژه‌ای از مدل فورتو با توانایی‌های فنی بالا رونمایی شد.

6fbeaf21 08ec 4d7e b6e9 675b406cb885 نسخه‌ی ویژه و محدودِ اسمارت Fortwo، رونمایی شد

اسمارت و برابوس، نسخه‌ی ویژه‌‌ای از مدل‌های کروک و کوپه فورتو، به‌عنوان یادبود ۱۵ ســاله، در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ معرفی کردند. این نسخه‌ی تولید محدود که فقط ۱۵۰ دستگاه از آن ساخته خواهد شد، با پیشرانه‌های توربوشارژ یا برقی در دسترس خواهد بود. پیش‌فطریقه این نسخه‌ی ویژه، برای مشتریان اروپایی شروع شده اســت و سفارشات در پایان ســال جاری میلادی تحویل داده می‌شوند.

شرکت اسمارت بهبودهای حیاتیی برای مدل‌های تولیدی خود در نظر گرفـــــته اســت. برای مثال، در حال حاضر سیستم ترمز کمکی فعال به‌عنوان آپشن عرضه می‌شود. سیستم صوتی اسمارت نیز علاوه بر داشتن پورت شارژ USB، به کنترل صوتی سیری مجهز می‌شود و پکیچ Cool & Media به قابلیت شناسایی مکان‌های شارژ عمومی مجهز شده اســت.

17667ea8 d9cc 4e44 9e8f c7af94dd734f نسخه‌ی ویژه و محدودِ اسمارت Fortwo، رونمایی شد

آپشن روکش‌های پارچه‌ای و چرم مصنوعی به رنگ سیاه و قهوه‌ای، رینگ‌های ۱۵ اینچی به رنگ سیاه و رنگ قهوه‌ای پاییزی برای بدنه نیز در دسترس خواهد بود.

در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷، قابلیت شخصی‌سازی فضای داخلی اسمارت فورتو، توسط یک اپلیکشین برای بازدیدکنندگان وجود دارد که پس از پایان کار می‌توان عــکــس هـا پرینت شده‌ی مدل شخصی‌سازی شده را دریافت کرد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی