گروه صنعتی بورگوارد از مدل مفهومی خودروی جدید ایزابلا و شاسی بلندهای اسپرت و الکتریکی خود در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی می‌کند.
 
به نقل برنا، کانسپت جدید بورگوارد با الهام از مدل بسیار موفق ایزابلا تولید شده که در ســال‌های ۱۹۵۴ تا ۱۹۶۱ با فطریقه بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه یکی از پرفطریقه‌ترین محصولات این خودروساز آلمانی بوده اســت. ایزابلا یکی از زیباترین خودروهای بورگوارد اســت که حضور آن در بازار می‌تواند رقابتی جدی را با هموطنان هم‌کلاس خود ایجاد کند.

 

338500 717 خودروهای نسل جدید بورگوارد در راه ایـــران 

نمایشگاه فرانکفورت که روز گذشته کار خود را آغاز کرده، هر ســاله پذیرای حیاتیترین برندهای خودروساز جهان اســت. بورگوارد نیز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین برندهای خودروساز آلمانی علاوه بر رونمایی از مدل مفهومی ایزابلا، دو مدل شاسی‌بلند خود یعنی BX7 و BX5 را به نمایش می گذارد. همچنین این شرکت از مدل اسپرت BX7 TS و BXi7 که مدل الکتریکی BX7 اســت در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی می‌کند.
 
اســتراتژی بورگوارد تولید و عرضه محصولات هوشمند و دوستدار محیط زیست با طراحی زیبا و کیفیت برتر آلمانی اســت؛ برهمین اساس دو محصول این شرکت یعنی خودروهای BX7 و BX5 به زودی توسط شرکت کیان موتور وارنا در ایـــران عرضه خواهند شد. مدل‌های هیبریدی و الکتریکی این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم به ایـــران وارد می‌شوند.
 
BX7 در رده خودروهای شاسی بلند هوشمند بزرگ بدنه و BX5 در رده خودروهای شاسی بلند متوسط شهری با طراحی جذاب و قابلیت های ارتباطی پیشرفـــــته اســت. هر دو خودرو از موتور مجهز به توربو شارژر و فناوری پیشرفـــــته برخوردارند. این دو خودرو به دلیل طراحی زیبا، جایزه Red Dot Design که معتبرترین جایزه جهانی طراحی خودرو اســت را دریافت کرده‌اند.

 

338501 213 خودروهای نسل جدید بورگوارد در راه ایـــران 

گروه صنعتی بورگوارد یکی از برندهای باسابقه آلمانی اســت که در دهه ۵۰ میلادی جزو سه تولید کننده بزرگ خودرو آلمان محسوب می‌شد. این شرکت مجددا با راه‌اندازی بخش تولید خودرو از یک ســال گذشته به دنبال احیاء تاریخ درخشان خود در عرصه خودروسازی اســت. بورگوارد برای رقابت با دیگر خودروسازان جهانی همکاری خود با سه مرکز تحقیقاتی معتبر را آغاز کرده اســت.
 
این برند با احیای تاریخ درخشان خود به زودی تبدیل به یکی از قطب های بزرگ تولید نسل جدید شاسی بلندها در اروپا خواهد شد و ایـــران نیز یکی از بازارهای حیاتی و گسترده برای عرضه این خودروها خواهد بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید