گروه خودروسازی سایپا از آغاز مرحله جدید پیش‌فطریقه خودروی رنو ساندرو اســتپ وی از یکشنبه هفته آینده خبر داد.

تقی زاده، معاون بازاریابی و فطریقه گروه خودروسازی سایپا، ضمن اشاره به اســتقبال بی‌نظیر مشتریان از خودرو ساندرو اســتپ وی، اعلام کرد که گروه سایپا در راســتای ایجاد رضایتمندی حداکثری و حمایت از مشتریان خود، بار دیگر طرح فطریقه اینترنتی خودروی پرطرفدار رنو ساندرو اســتپ وی را هم‌زمان با شروع فصل پاییز آغاز خواهد کرد.

وی در این زمینه اذعان داشت:

یکی از حیاتی‌ترین دلایل اســتقبال چشمگیر از این خودرو، کیفیت بالای محصولات شرکت پارس‌خودرو نسبت به سایر خودروهای موجود داخلی اســت. از طرف دیگر خدمات پس از فطریقه مناسب و انجام به‌موقع تعهدات از سوی گروه سایپا، منجر به تقاضای بالای این خودرو طی ماه‌های گذشته شده و همچنان بازار تشنه‌ی این خودروی باکیفیت اســت. از این‌رو و با هماهنگی‌های انجام‌شده تلاش کرده‌ایم تا تیراژ این خودرو را افزایش دهیم و نیاز بازار را تأمین کنیم.

معاون بازاریابی و فطریقه گروه خودروسازی سایپا ضمن اعلام این خبر که مرحله جدید پیش‌فطریقه خودروی رنو ساندرو اســتپ وی هم‌زمان با شروع فصل پاییز اجرایی خواهد شد، اظهار داشت:

از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه، علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام این خودرو به وب‌سایت فطریقه اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خودروی مد نظر خود اقدام کنند. موعد تحویل خودروی ساندرو در این مرحله از فطریقه آذر و دی‌ماه ســال جاری بوده و با هدف ایجاد شرایط عادلانه و دسترسی مصرف‌کنندگان واقعی به این خودرو، محدودیت کد ملی را در این مرحله از پیش‌فطریقه لحاظ کرده‌ایم. بدین ترتیب تنها کسانی قادر به ثبت‌نام خودرو خواهند بود که تا پیش از این اقدام به خرید ساندرو اســتپ‌وی از طریق سامانه فطریقه اینترنتی سایپا نکرده باشند.

0fdbb261 7913 4c05 88df 61df613125f8 پیش فطریقه جدید رنو ساندرو اســتپ وی

مقاله‌ی مرتبط:

تقی‌زاده ضمن اشاره به دردسرات تکراری سایت فطریقه اینترنتی به‌واسطه درخواســت بالا در زمان شروع طرح‌های پیش‌فطریقه خودرو، از افزایش سرعت عملیات ثبت‌ نام و رفع دردسرات قبلی سیستم خبر داد و ابراز امیدواری کرد که از این پس دردسرات پیش‌آمده در گذشته تکرار نشود و هم‌وطنان به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن قادر به ثبت نام خودروی مد نظر خود باشند. وی در پایان از مشتریان درخواســت کرد به‌منظور جلوگیری از سوءاســتفاده‌های احتمالی برخی افراد سودجو و دفاتر ثبت‌ نام غیر مجاز، تنها از طریق سامانه اینترنتی شرکت سایپا نسبت به خرید و ثبت‌ نام خودرو اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام رنو ساندرو اســتپ‌وی، از روز یکشنبه مورخ ۲۶ شهریورماه رأس ساعت ۱۱ صبح با مراجعه به سایت رسمی فطریقه محصولات سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com، اقدام به ثبت‌ نام کنند.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی