اســتفاده ار دختران زیبا در پارتی های شبانه تهران (تصــویر)

 

دختران زیبا و جوان برای دکوراسیون جشن های شبانه و گرانقیمت در اســتان تهران اســتخدام می شوند تا بعنوان تزیین در مراسم ها و حیاتیانی ها تظاهر کنند. احتمالا برای تان عجیب به نظر برسد اما شرکت‌هایی وجود دارند که در آپشن‌هایی که برای برگزاری مراسم‌های شما دارند, از “آدمیزاد” بعنوان دکور و آکسسوار بهره گیری می کنند.

 

به نقل میهنی ها تجملگرایی در برگزاری مراسم‌های شادی این روزها به بحبوحه خودش رسیده‌هست و هربار مراسم تازه‌ای به سلسله مراسم‌های همۀ ســاله} خانواده‌ها اضافه میشود. هربار خانواده‌ها کوشش میکنند مراسم باشکوه‌تری برگزار کنند تا پدر و مادر بهتری برای طفل‌شان جلوه کنند. در این بین شرکت‌هایی وجود دارند

 

که خانواده‌ها را در این فرمایش خطیر«!» همراهی میکنند. بعد از به وجود آمدن پدیده عجیب “کودکان کار اینستاگرامی” که توسط مادران‌شان به کار گرفـــــته میشوند, شاهد برگزاری مراسم‌های تولد عجیب غریبی از جانب همین مادران هستیم.مراسم‌هایی که گویا برای صفحه اینستاگرام «Instagram» برگزار میشود!

 

1671172707 irannaz com اســتفاده ار دختران زیبا در پارتی های شبانه تهران (تصــویر)

 

از جمله پدیده‌های عجیبی که این روزها در جشن‌های پرزرق و برق مادران ولخرج دیده می شود, دختران جوانی هست که با گریم‌های خاص, پوشش‌های عجیب و نمونه کارتون‌ها و شخصیت‌های انیمیشن‌های والت دیزنی قرار هست بعنوان دکور و آکسسوار در این برنامه‌ها حضور داشته باشند.

 

حضور پری دریایی در تولد
چندروز پیش عــکس های برگزاری مراسم عجیب‌وغریب تولد یکی از کودکان سلبریتی‌ اینستاگرامی میان شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. این سلبریتی سه ســاله که به دلیل تبلیغات بسیار چندان صفحه‌اش شناخته می شود, در مراسم تولدش از چندین دختر جوان با لباس‌های نامتعارف در نقش پری دریایی بهره گیری شد که کنار عــکس‌های این خردســال سه ســاله بنشینند.

 

اوضاع نامناسب و غیرمتعارف پوشش و نحوه نشستن آن ها کنار این خردســال واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و حتی عده زیادی این عــکس را با عنوان “برده‌داری نوین” مطرح کردند. نوعی از برده‌داری که احتمالا شکل و شمایل قبل را نداشته باشد, اما این شیوه بهره گیری و به خدمت گرفـــــتن یک انسان تنها در نقش یک دکور, برای بینندگان این عــکس های تلخ و ناخوشایند هست.

 

والت دیزنی به منزل شما می آید
گریم‌های دختران جوان به شکل سفیدبرفی, سیندرلا و شاهدخت‌های کارتونی هم از پکیج‌های تولد شرکت‌های برگزار کننده هست که انتشار عــکس‌های حضور انها در مراسم یکی از سلبریتی‌های خردســال اینستاگرام, بسیار موردتوجه قرار گرفـــــت.شاهدخت‌ها با گریم‌ها و لباس‌های نمونه قرار هست در دنیای این طفل خردســال نقش بازی کنند.

 

2016466609 irannaz com اســتفاده ار دختران زیبا در پارتی های شبانه تهران (تصــویر)

 

اما چیزی اکثر از به رخ کشیدن تجمل یک مراسم تولد که قرار هست بی درنگ عــکس‌هایش در صفحات مجازی اکران شود, از آب در نیامده‌هست و شاهدخت‌های دروغین هربار قرار هست تنها بخش‌های خالی عــکس خردســالان و مادرانشان را پرکنند. موضوعی که در میان کامنت‌ها هم به آن اشاره شده‌هست;” این همه ی تجمل و تظاهر قرار هست چه چیزی را اثبات کند؟

 

شاهدخت‌های ۲۰۰ هزارتومانی
سراغ چندی از این شرکت‌های برگزار کننده رفـــــتیم تا از چند و چون این ماجرا آگاه شویم. در یکی از این موارد یکی از همین شرکت‌های برگزاری مراسم به ما گفت که بسته به تم‌های انتخابی, قیمت‌ها متفاوت خواهد بود و این بازه قیمت بین یک و نیم میلیون تا ۶ میلیون تغییر می کند و بهره گیری از پری‌های دریایی بعنوان دکور مراسم نیز روی خدمات خواهد بود.

 

دیگر شرکت برگزاری تولد که از شاهدخت‌های والت دیزنی بهره گیری میکند, درمورد خرج به ما گفت;”حضور شاهدخت‌ها بعنوان یک سوپرایز در مراسم هست که قیمت آن برای یک ساعت ۲۰۰ هزارتومان هست و اگر به شمار بهره گیری شود به ۱۵۰ هزارتومان میرسد که جدای از خدمات دیگری مثل موزیک, طراحی میز و دکور منزل, کیک و بادکنک‌هاســت.”

 

مادرانه‌های اینستاگرامی خطرناک میشود
نکته انحرافی این تولدهای اینستاگرامی برای مخاطبی که بی درنگ جذب ایده‌های سلبریتی‌ها می شود این هست که, باتوجه به شمار بالای دنبال کنندگان, شمار زیادی از خدمات برای این اینستاگرامرها رایگان و با تخفیفات ویژه‌هست و در ازای این تخفیفات ویژه, انها باید از تمام جزییات مراسم‌شان عــکس بگذارند.

 

در واقع انها این مراسم‌ها را با این جلال و شکوه برای مخاطبانشان میگیرند تا انها را جذب شرکت‌هایی کنند که تبلیغاتشان را انجام میدهند. پس هیچ بعید نیست شرکت‌ها برای پایه گذاری بدعت‌های عجیب‌وغریب خود اول دست به دامان اینستاگرامرها شوند تا با کمک آن ها بدعت‌های اخیر را جا بیندازند و از انها بخواهند با این بدعت ها مثل یک موضوع ساده برخورد کنند.

 

بدعت‌هایی که روز به روز و آرام آرام از دل این صفحات مجازی بیرون می آیند و میان مادران ساده انگاری نفوذ می کنند که تنها میخواهند برای بچه‌هایشان مادران بهتری باشند.اما آن چه خطرناک هست, الگو شدن این سبک مادری و فرزند داری برای مردم هست و بدبختانه اکنون نگاه شمار زیادی از اقشارجامعه به این مادران, مادرانی پیروز و الگوست;

 

طوری که حتی سوالات مشاوره‌ای خود را نیز از این مادران می‌پرسند. در حالی‌که این مادران پیش از آنکه برای فرزندشان مادری کنند, برای صفحاتِ اینستاگرامشان فرمان مادر را دارند تا بتوانند با جذب مخاطب اکثر از طریق تبلیغ توسط کودکانشان, کسبِ درآمد کنند.

 

1503447855 562 149469272413667 irannaz com اســتفاده ار دختران زیبا در پارتی های شبانه تهران (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت