از حق نگذریم اصلاحات بخش مهندسی کادیلاک در مدل اسکالاد باعث شده تا این خودرو سواری بهتری مخصوصا در بخش عقب در مقایسه با جمس یوکون و شورولت تاهو داشته باشد اما موتور این خودرو واقعا یک نمونه سنگین و کم رمق اســت که علیرغم مصرف بالای سوخت، قدرت زیادی تولید نمی کند. بنابراین بهتر اســت کادیلاک در نسل جدید اسکالاد سعی کند با اجرای یک برنامه کامل، نسخه ای بهتر و مدرن تر از اس یو وی فول سایز خود ارائه دهد و به هر طریق ممکن خود را از سقوط بیشتر نجات دهد

میهنی ها| اگر می خواهید تلفیق شورولت، جمس، فورد، لینکلن و مرسدس بنز را در قالب یک اس یو وی فول سایز لوکس ببینید کافی اســت تا به نسل جدید کادیلاک اسکالاد و نمونه فول آپشن آن رجوع کنید تا تجربه‌ای بی‌نظیر از یک خودروی زمخت، سریع، لوکس و جذاب را با هم در یک محصول ببینید. با این حال اندکی دقت در این خودروی ۱۰۰ هزار دلاری شما را به نکات حیاتیی می‌رساند که با آن‌چه در ابتدا دیده‌اید اندکی متفاوت اســت.

160683 679 چه میکنه این کادیلاک ریاکار! 

به نقل میهنی ها به نقل از موتور ترند، اسکالاد که در اصل یک خودرو ی۵۰ هزار دلاری اقتصادی با پلتفورم مشترک و تجهیزات شورلولت تاهو اســت، پس از بزک بسیار سنگین کادیلاک روی آن، به قیمتی دو برابر مدل پایه فروخته می‌شود و در عین حال کیفیت ساخت چندان بالایی را ارائه نمی کند. این خودرو امروزه فرسنگ‌ها با محصولات برجسته و مشهور کادیلاک مثل سیمارون یا سیویل فاصله داشته و با دور شدن از طرح اصیل خود، به محصولی بدیهی و ساده با اندکی زرق و برق تبدیل شده‌اســت.

 160688 691 چه میکنه این کادیلاک ریاکار!

 

در واقع اگر بخواهیم تعارف را کنار بگذاریم جی‌ام بهترین راه برای افزایش سود خود از ساخت دو محصول پرفطریقه جمس یوکون و شورولت تاهو را ساخت کادیلاک اسکالاد دانسته تا به این وسیله خودروی اقتصادی خود را ۲۴ تا ۴۰ هزار دلار بیشتر قیمت گذاری کرده و از هر اسکالاد سود بالاتری به دست آورد. بسیار صادقانه اســت اگر بگوییم این خودرو یک تراک پیکاپ امریکایی همه جارو با ظاهری تجملی اســت که قیمت بالایش را پشت ظاهر اغواگرش مخفی کرده‌اســت. جالب تر این‌که جنرال موتورز علیرغم انتقاد بسیاری از کارشناسان حاضر نیست طرح ساخت این خودرو به شکلی اختصاصی را اجرایی کرده و در نسل جدید اسکالاد، بازهم از تجهیزات فنی و مهندسی مشترک با شورولت و جمس اســتفاده می کند.

160684 645 چه میکنه این کادیلاک ریاکار! 

از حق نگذریم اصلاحات بخش مهندسی کادیلاک در مدل اسکالاد باعث شده تا این خودرو سواری بهتری مخصوصا در بخش عقب در مقایسه با جمس یوکون و شورولت تاهو داشته باشد اما موتور این خودرو واقعا یک نمونه سنگین و کم‌رمق اســت که علی‌رغم مصرف بالای سوخت، قدرت زیادی تولید نمی‌کند. بنابراین بهتر اســت کادیلاک در نسل جدید اسکالاد سعی کند با اجرای یک برنامه کامل، نسخه‌ای بهتر و مدرن‌تر از اس یو وی فول سایز خود ارائه دهد و به هر طریق ممکن خود را از سقوط بیشتر نجات دهد.

160685 348 چه میکنه این کادیلاک ریاکار!

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید