161095 567 آیکون، مفهوم تازه خودروی آینده

آئودی قوی ترین موتور الکتریکی خود را که ۳۵۰ اسب بخار نیرو دارد در آیکون به کار گرفـــــته تا ضمن ارائه یک شتاب و هندلینگ عالی به راننده، دامنه حرکتی ۸۰۰ کیلومتری را برای مالک خودرو به ارمغان بیاورد.

میهنی ها | یکی از نخستین سورپرایزهای نمایشگاه فرانکفورت مدل آیکون شرکت آلمانی آئودی اســت که بدون داشتن فرمان، به سامانه هوشمند رانندگی خودکار مجهز بوده و در عین حال از نسل جدید موتورهای الکتریکی نیز سود می‌برد. این خودروی ۴درب زیبا که طرحی آینده‌نگرانه دارد، نه گیربکس دارد، نه پدال، و نه مفهوم عمومی سیستم فرمان. در عین حال راننده را کنترل نمی‌کند و مطابق فرامین سرنشینان حرکت می‌کند و در مسیرهای مختلف به شکل دلخواه مالک می‌تواند طی طریق کند.

به نقل میهنی ها، آیکون یک خودروی جادار و بزرگ اســت چرا که با طول دقیق ۵٫۴۴ متر، بیش از دو متر و۱۰سانتی متر عرض داشته و با ارتفاع ۱٫۵۰متر از فاصله بین دو محور بیش از ۳٫۴۰ متر برخوردار اســت. از نکات جالب توجه درباره این خودرو رینگ‌های ۲۶ اینچی اســت که ظاهری مهیب به خودرو بخشیده‌اســت. در عین حال فضای اتاق به قدری بزرگ اســت که می‌توان یک فیات ۵۰۰ را به راحتی در آن جا داد.

درباره طراحی خودرو باید گفت اسلوب کلی اس یو وی های مدل ای – ترون در این خودرو نیز رعایت شده و چراغ های کشیده و ۴ گوش در کنار جلوپنجر ۶ضلعی و یک پوزه بزرگ کمک کرده تا آئودی آیکون ابهت بالایی داشته باشد. خوشبختانه آئودی قوی‌ترین موتور الکتریکی خود را که ۳۵۰ اسب بخار نیرو دارد در آیکون به کار گرفـــــته تا ضمن ارائه یک شتاب و هندلینگ عالی به راننده، دامنه حرکتی ۸۰۰ کیلومتری را برای مالک خودرو به ارمغان بیاورد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید