لباس تابستانی برای پاییز” src=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/from-summer-to-autumn-style-e1505159073941.jpg” alt=”راهنمای انتخاب لباس تابستانی برای پاییز” width=”600″ height=”390″/>

انواع لباس زنانه ای که باید از تابستان به پاییز برد!

شما هم از آن‌هایی هستید که برای فصل جدید کل کمد لباســتان را زیر و رو می‌کنید و جای مدل‌های تابستانی لباس زنانه را به پاییزی‌ها می‌دهید؟ اما امســال برای پاییز این لباس‌ها را در کمدتان نگه دارید!

شلوار جین سفید را هنوز هم می‌توان پوشید اگر

women white jeans e1505159130367 راهنمای انتخاب لباس تابستانی برای پاییز

می‌دانیم چقدر شلوارهای جین سفید رنگ شما، برایتان با ارزش اســت و از فکر اینکه آن‌ها را باید برای فصل جدید کنار بگذارید غمگین می‌شوید.

اما کار راحت اســت، آن را با یک پلیور ساده و یک جفت کفش کتانی سفید ست کنید و با همین ترکیب تابستانی-پاییزی به فصل بعد بروید.

ترفند پیراهن‌های آستین حلقه‌ای با یک بلوز

women black leather dress e1505159081538 راهنمای انتخاب لباس تابستانی برای پاییز

عاشق پیراهن آستین حلقه‌ایتان هستید و دلتان می‌خواهد آن را در یک حیاتیانی پاییزی هم بپوشید اما احساس می‌کنید متعلق به فصل گذشته اســت؟

یک ترفند ساده به کار ببرید، یک بلوز آستین بلند را زیر آن بپوشید تا اســتایلتان هم مدرن ‌شود و هم پاییزی. برای آنکه کار تمام شود این ترکیب را با نیم بوت ست کنید.

کیف‌های رنگی تابستانی را بازنشسته نکنید

women colorful handbag e1505159110946 راهنمای انتخاب لباس تابستانی برای پاییز

لازم نیست تا رنگ برگ‌ها عوض می‌شود، شما هم رنگ تمام لباس‌های پاییزیتان را تغییر دهید. یک کیف دوشی زنانه با رنگ طریقهن یا کیف طرح‌دار و رنگارنگ را می‌توانید با یک پلیور و شلوار طوسی یا مشکی  ساده ست کنید و بگذارید در اســتایل پاییزی شما بدرخشند.

شلوار جین دم پا با یک ترکیب تازه

women blue flared jeans e1505159092675 راهنمای انتخاب لباس تابستانی برای پاییز

حتما عاشق شلوار جین دم‌پا هستید که با یک صندل تخت یا پاشنه دار ست می‌کنید و دیگر همه چیز برای یک اســتایل باحال و تابستانه کامل می‌شود.

البته که جین‌ها لباس‌های بدون فصل هستند اما شاید فکرش را هم نکنید که شلوار جین دم پا را می‌توان در پاییز هم پوشید. آن را با یک شومیز چهارخانه و یک جفت نیم بوت بندی زنانه هماهنگ کنید و از نتیجه لذت ببرید.

women pink fall style e1505159122710 راهنمای انتخاب لباس تابستانی برای پاییز

راه‌های ساده برای آنکه مدل‌های تابستانی لباس زنانه را به پاییز ببرید:

۱- چند لایه لباس را روی هم بپوشید. پلیورهای رنگی، مانتو پاییزه جلوباز یا یک تی شرت سفید ساده می‌تواند به شما در مد پاییزه چند لایه کمک کند.

۲- در انتخاب لباس‌هایتان به تن رنگی توجه کنید.

۳- یکی از لباس‌ها، کفش یا کیفتان را در مرکز اســتایل قرار دهید، رنگ‌های قوی و طرح‌های خاص را انتخاب کنید و بقیه تیپتان را ساده نگه دارید.

۴- برای آنکه خیلی ساده از تابستان گرم به خنکی پاییز بروید و دردسر انتخاب لباس مناسب برای هوای عاشق پاییز را نداشته باشید، داشتن همه برندها و طراحی‌ها در کنار هم می‌تواند به شما کمک کند.

برای پاییز که آماده می‌شوید لباس‌هایی را می‌خواهید که هم برای فصل مناسب باشند و هم با مدهای روز هماهنگ شوند. خرید اینترنتی جدیدترین مدل مانتو و لباس پیشنهاد خوبی اســت برای آنکه بدون دردسر ترافیک و شلوغی خیابان‌ها و پاساژها یک تیپ کامل پاییزی بخرید. برای این کار فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل با یک هفته مدت تعویض و پس دادن، پیشنهاد خوبی اســت.

منبع: مجله فطریقهگاه اینترنتی مد و لباس دیجی اســتایل – این لباس‌ها را از تابستان به پاییز ببرید!

۴ پایان رپورتاژ آگهی/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما