perfume e1505158583101 راهنمای خرید عطر مناسب پاییز

راهنمای خرید عطر برای روزهای خنک پاییز و زمستان

وقتی نوبت به خرید عطر مناسب پاییز و زمستان می‌رسد لازم اســت با برخی قوانین رایحه‌های مناسب این فصول آشنایی داشته باشید تا در یک فصل سرد، حس گرما را به اســتایل خود بدهید.

عطر مناسب پاییز و زمستان درست از همان قانونی پیروی می‌کند که شما برای انتخاب لباس‌های پاییزی رعایت می‌کنید. قاعده اصلی این اســت که نباید از یک عطر برای تمام فصول ســال اســتفاد کنید، همانطور که لباس‌هایتان را متناسب با هوا تغییر می‌دهید، عطرهای روی میز آرایشی‌تان را نیز با تغییر آب و هوا تغییر دهید.

این چهار قانون را برای انتخاب عطر مناسب پاییز و زمستان رعایت کنید تا یک تیپ کامل را برای سرمای دلچسب هوا داشته باشید.

قانون رایحه برای خرید عطر

fall perfume e1505158590713 راهنمای خرید عطر مناسب پاییز

هر عطری شامل سه رایحه اولیه، میانی و پایه می شود:

رایحه اولیه، رایحه‌ای اســت که بسیار سبک و تازه بوده و به سرعت پس از اســتفاده از عطر به مشام می رسد، این رایحه به همان سرعت هم از بین می رود. هرگونه عطر و بوی مرکبات از جمله همین رایحه اولیه به حساب می آید.

رایحه میانی یا همان قلب عطر، بویی اســت که پس از از بین رفـــــتن رایحه اولیه به مشام می رسد، عطر و بوهایی مانند عطر گل های رزماری یا بنفشه در دسته عطرهای میانی قرار می گیرند.

رایحه پایه، قوی ترین رایحه عطر اســت که برای مدت طولانی باقی می ماند، برای انتخاب عطر  مناسب پاییز و زمستان به این رایحه توجه داشته باشید، رایحه پایه عطر شما باید گرم و قوی باشد، رایحه ای مانند عطر وانیل، چوب، نعنا و مشک.

 

قانون شیرینی در عطر مناسب پاییز و زمستان

best perfumes for fall e1505158597613 راهنمای خرید عطر مناسب پاییز

در ماه های سرد ســال هیچ چیز نمی تواند جای یک عطر گرم را بگیرد، عطری با رایحه شیرین نزدیک به رایحه دسر، وانیل، شکلات و کارامل. عطرهای شیرین اگرچه در تابستان بسیار قوی و بیش از حد گرم هستند اما در هوای سرد بهترین انتخاب اند. فراموش نکنید که هیچ چیز جای عطر با بوی وانیل یا کارامل گرم را در یک شب سرد پاییزی و زمستانی نمی گیرد. کارتیر (Cartier) و پرادا (Prada) کندی انتخاب های خوبی را برای عطر و ادکلن شیرین پیشنهاد می دهد.

سراغ تند و تیزها بروید

عطرهای تند یا همان رایحه های شرقی انتخاب مناسبی برای اســتفاده در ماه های سرد هستند، این عطرهای تند معمولا رایحه ای از دارچین، زنجبیل، زیره و جوزهندی را دارند. عطر و ادکلن‌های تند معمولا گرم، عجیب و پیچیده اند. عطرهای تند را می توانید بین عطرهای کنزو (Kenzo) و پاکو رابان (Paco Rabanne) پیدا کنید.

وارد دنیای چوبی شوید

رایحه چوب هم بخشی از رایحه های شرقی به شمار می رود. عطرهایی با بوی چوب در واقع رایحه چوب صندل، چدار، نعناع و بلوط را دارد. رایحه چوب معمولا خشک و زمینی، نزدیک به عطر مشک اســت و یک انتخاب مناسب برای عطر زنانه و مردانه به شمار می‌رود.

برای خرید عطر و ادکلن اصل زنانه و دخترانه یا مردانه پیش از هرچیز باید سراغ یک فطریقهگاه معتبر بروید که اصالات کالا را تضمین می‌کند. فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل نه تنها مجموعه‌ای کامل از انواع برندهای معتبر مثل بولگاری (Bvlgari ایوطریقهه (Yves Rocher)، پرادا (Prada) و کنزو (Kenzo) در اختیار شما می‌گذارد بلکه با توضیحات کامل در مورد هر عطر یا ادو کلن به شما برای پیدا کردن رایحه مناسب خودتان کمک می‌کند.

منبع: مجله فطریقهگاه اینترنتی مد و لباس دیجی اســتایل – خرید عطر مناسب پاییز و زمستان با ۴ قانون

۳ پایان رپورتاژ آگهی/

 

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما