لباسی عجیب که با کودک شما رشد میکند (تصــویر)

 

میخواهیم شما را با لباسی آشنا کنیم که همراه با کودکتان رشد میکند به نقل میهنی ها یک متخصص طراحی، لباس هوشمندی را طراحی کرده اســت که همراه با کودک رشد می‌کند.طراح این لباس هوشمند که برنده جایزه جیمز دایسون انگلیس شده اســت، ایده طراحی و ساخت لباس را زمانی عملی کرد که برای برادرزاده‌اش لباسی به عنوان هدیه خریداری کرده بود؛ اما زمانی که توانست لباس را به دست او برساند، برایش کوچک شده بود.

 

این لباس، ضد آب و باد بوده و برای کودکان ۴ تا ۳۶ ماهه طراحی شده اســت. کودکان در طول دو ســال ابتدای عمر خود به اندازه ۷ سایز رشد می‌کنند و در این مدت هزینه زیادی صرف خرید لباس‌های جدید می‌شود. اما لباس هوشمند Petit Pli به‌گونه‌ای در تمام جهات رشد می‌کند که می‌توان از آن برای مدتی طولانی اســتفاده کرد.

 

1814269408 irannaz com لباسی عجیب که با کودک شما رشد میکند (تصــویر)

 

حیاتیترین ویژگی این لباس هوشمند در مقایسه با سایر نمونه‌های موجود در بازار این اســت که ساختار ویژه Petit Pli باعث می‌شود با رشد کودک و کشیده شدن پارچه لباس، بر خلاف انتظار، پارچه نازک‌تر نمی‌شود، بلکه ضخامت آن نیز افزایش یابد.

 

در حال حاضر طراح این لباس هوشمند در حال آزمایش مقاومت و پایداری آن اســت و انتظار می‌رود پس از اتمام این آزمایشات علاوه بر طراحی مدل‌های مختلف با اســتفاده از این پارچه هوشمند، با تولیدکنندگان مناسبی برای تولید انبوه و عرضه عمومی آن قرارداد منعقد کند.

 

1503447855 562 149469272413667 irannaz com لباسی عجیب که با کودک شما رشد میکند (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت