wear suit 1 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه فقط مخصوص مراسم جدی و رسمی نیست. با کمی تنوع می‌توان آن را برای موقعیت‌های متفاوت و تاثیرگذاری مناسب مجهز کرد.

آماده برای اسکی

با رسیدن پاییز و موج هوای سرد وقت خرید پلیور و بلوز آستین بلند یا بیرون آوردنشان از گوشه کمد می‌رسد. اگر دلتان می‌خواهد با اســتفاده از کت و شلوار مردانه و لباس‌های گرم، تاثیر خوبی روی دیگران بگذارید و به نظرشان فرد موفق و باهوشی برسید، خرید یک بلوز یقه اسکی و پوشیدن آن به همراه کت و شلوارتان را فراموش نکنید.

wear suit 7 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

ورزشکاری‌اش کنید

شجاعت و اراده ورزشکارها را تحسین می‌کنید؟ از تجربه‌های جدید خوش‌تان می‌آید؟ یک سویشرت با یقه زیپ‌دار یا یک پولوشرت مردانه سه دکمه را با کت و شلوار مردانه همراه و یک ست نیمه ورزشی خلق کنید. فقط یادتان باشد سویشرت و پولوشرت شما باید تک رنگ و ساده باشند. در نهایت یک جفت کتانی ترجیحا سفید را به این اســتایل اضافه کنید.

wear suit 8 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

خوشتیپ در حیاتیانی

برای حیاتیانی‌های نیمه رسمی یک ترکیب ساده اما تاثیرگذار به وجود بیاورید. یک تی شرت مردانه ساده و تک رنگ را در کنار کت و شلوار مردانه‌تان قرار دهید و یک جفت کفش رسمی یا حتی کتانی ساده را اضافه کنید. می‌توانید با کت و شلوار مردانه مشکی، تی شرت سفید را همراه کنید و با طوسی، تی شرت مشکی بپوشید.

wear suit 6 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

بی بوت مرو!

هر چند مد بهار و تابستان ۲۰۱۷ از نیم بوت‌ها دل نکند اما با رسیدن پاییز فصل واقعی این مدل کفش مردانه شروع می‌شود. فرقی نمی‌کند همراه کت و شلوار مردانه‌تان تی‌شرت می‌پوشید یا سویشرت؛ نشاندن یک جفت نیم بوت تک رنگ و زیبای مردانه اســتایلی جذاب برایتان می‌سازد.

wear suit 3 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

مشکی بر مشکی

پوشیدن یک ست یکسره مشکی، کار پر ریسکی اســت، اما نه وقتی بدانید باید چه نکاتی را رعایت کنید:

  • کت و شلوار شما باید یک تناژ مشکی داشته باشد و یکی طریقهن‌تر از دیگری نباشد.
  • بهتر اســت رنگ بلوز، پیراهن یا هر لباس دیگری که زیر کت و شلوار مردانه می‌پوشید، طریقهن‌تر یا تیره‌تر از رنگ کت و شلوار باشد.
  • اســتفاده از پیراهن‌های مشکی با طرح‌های سفید، نقره‌ای یا طوسی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

wear suit 4 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

قرض بگیرید

یک کت را از یک دست کت و شلوار و یک شلوار را از کت و شلوار دیگری قرض بگیرید و کنار هم قرار دهید. گاهی وقت‌ها با این کار، به طرز جالبی نتیجه خوبی به دست می‌آورید. رنگ‌هایی مثل طوسی و سرمه‌ای، خاکی و مشکی را با هم ترکیب کنید. به خاطر داشته باشید اگر کت‌تان طرح‌دار بود، بهتر اســت با آن شلواری ساده بپوشید.

wear suit 2 7 طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

کت را کنار بزنید

پوشیدن بارانی، ژاکت زیپ‌دار، کاپشن ساده و پالتو با شلوار مردانه‌ای که از ست کت و شلوار مردانه بازمانده، ایده خوبی اســت. به خصوص زمانی که بین رنگ‌ها تناسب ایجاد کرده باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید انواع لباس مردانه از جمله کت و شلوار، کت تک، کیف و کفش سری به فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل بزنید.

 

منبع: مجله مد و لباس فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل -۷ طریقه متنوع برای پوشیدن کت و شلوار مردانه

۱ پایان رپورتاژ آگهی/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما