مدل کیف زنانه” src=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/women-bag-trend-2017.jpg” alt=”مدل کیف زنانه” width=”900″ height=”585″ srcset=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/women-bag-trend-2017.jpg 900w, http://dl.topnaz.com/2017/09/women-bag-trend-2017-300×195.jpg 300w, http://dl.topnaz.com/2017/09/women-bag-trend-2017-768×499.jpg 768w” sizes=”(max-width: 900px) 100vw, 900px”/>

مدل کیف هایی که در ســال جدید میلادی ترند (Trend) شده‌اند توجه زیادی به خودشان جلب کرده‌اند. این مدل‌ها اغلب ویژگی خاصی در طراحی‌شان رعایت کرده‌اند که باعث تفاوتشان با مدل‌های ســال‌های قبل می‌شود. برای اینکه بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید این کیف‌ها را معرفی کرده‌ایم. این شما و این کیف‌های ۲۰۱۷!

مدل کیف جدید ، قد کف دست

امســال طراحان دنیای مد تصمیم گرفـــــته‌اند نگاهشان به بعضی از کیف‌ها را مینی مالیستی کنند و به جمله‌ی معروف «کوچک، زیباســت» پایبند بمانند. طراحان برندهایی مثل لویی ویتون (Louis Vuitton) ، کلوئه (Chloe)  و کوچ (Coach) کیف‌های کوچکی طراحی کرده‌اند که اغلب مربع یا مستطیل شکل هستند. البته بینشان مدل‌هایی با شکل‌ نیم دایره یا اشکال هندسی نامتعارف هم وجود دارند اما موقع خرید کیف پول و کارت چرمی زنانه یا کیف دستی و دوشی بیشتر تمرکزتان را روی مربع و مستطیل‌های کوچک بگذارید.

tiny hand bag for women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

کیف‌های مسافرتی، کیف‌های ورزشی

مدل کیف تصــویر زیر را نگاه کنید. ما معمولا مشابه چنین مدل‌هایی را در مسافرت‌ها به عنوان ساک در دست می‌گیریم یا در باشگاه از آن‌ها اســتفاده می‌کنیم. ولی برنامه‌ریزی طراحان برندهایی مثل Michael Kors و Gucci طوری انجام شده که بهار و تابستان ۲۰۱۷ کیف‌های رسمی و نیمه رسمی زنانه با شکل و شمایل ساک ورزشی و مسافرتی وارد دنیای مد شوند. ممکن اســت جنسشان چرمی باشد یا پارچه‌ای باشند و یا هر چیز دیگری؛ اما در هر حال این مدل کیف محکم‌تر از همیشه قد علم خواهد کرد و دیگر ما را فقط یاد ورزش و مسافرت نخواهد انداخت،

super dry blue training bag 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

براق مثل آینه

برای حیاتیانی مجلسی ، کیف مجلسی انتخاب کنید آن هم مدلی که از زیر نظر طراحان مطرح گذشته باشد و مورد تاییدشان باشد. مدل کیف زنانه امســال می‌تواند تا دلتان بخواهد برق بزند و نور را منتصــویر کند. هر دوی این ویژگی‌ها هم در مدل‌های متالیک یا براق وجود دارد. بنابراین اصلا تعجب نکنید اگر متوجه شدید تجدید کردن آرایشتان بدون نگاه کردن به آینه و صرفا با نگاه کردن به کیف دستی‌تان امکان پذیر بود!

metalic hand bag for women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

حضور زلم زیمبو روی کیف‌ها

انواع و اقسام سنگ‌، پیکسل و سنجاق قفلی‌ها و هر چیزی که روزی خوار می‌آمد برای طراحان امســال به کار آمده اســت. کیف‌های ۲۰۱۷ انواع و اقسام زلم زیمبوها را روی خودشان جا داده‌اند و به طرز عجیبی هم با‌مزه از آب در‌آمده‌اند.

hand bag with attachments 2017 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

کیسه‌هایی که کیف شده‌اند

بعضی از مدل‌ها هم هستند که با الهام از کیسه‌ها ساخته شده‌اند. آن‌ها زیپ ندارند و به جای زیپ از یک بند اســتفاده می‌کنند که وقتی کشیده می‌شود خود به خود در کیف هم بسته خواهد شد. کیف‌های کیسه‌ای بین طراحی‌های برندهایی مثل Givenchy و Alexander Wang دیده می‌شوند و احتمال حضورشان در بازار مد ۲۰۱۷ خیلی زیاد اســت.

navy drawstring bag 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

 گل‌ها، کیف و دیگر هیچ

کیف‌هایی با طرح گل‌های بهاری و رنگ‌های شاد، دنیای زنان را در بهار و تابستان ۲۰۱۷ رنگین می‌کنند. این کیف‌ها که از همین حالا پیش بینی می‌کنیم حسابی گل کنند، خوشبختانه بین برندهای ایـــرانی زیادی هم از مدت‌ها قبل باب شده‌اند.

floral bag for women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

در دست گرفـــــتن جنگل

از حیات وحش محافظت کنید و لباس پوست نخرید، اما خز مصنوعی را با خیال راحت جایگزینش کنید؛ همان طور که برندهای Prada و Celine این کار را کرده‌اند.

leopard printed hand bag women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

خوش خط و خال

خودتان را با مدل کیف پوست ماری برای مجالس حیاتیی که در ســال ۹۶ پیش رو دارید آماده کنید.

snake hand bag women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

ریشه‌های آویزان

اگر شما هم مثل ما عاشق کیف‌های ریشه‌دار هستید با خیال راحت به خرید بروید یا مدل قدیمی‌تان را در دست بگیرید که امســال، ســال ریشه‌هاســت.

mustard bag women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

به زنجیر کشیدن رسمیت

برای اینکه ظاهرتان رسمی باشد کیفی در دست بگیرید که به جای بند چرمی، زنجیر یا ترکیبی از چرم و زنجیر داشته باشد.

mango hand bag with chain 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

در دست گرفـــــتن دایره‌ها

یکی دیگر از چیزهایی باعث ذوق کردن ما شد مدل کیف با دسته‌ی گرد و دایره‎‌ای اســت که قرار اســت ما را پرتاب کند به چند دهه‌ی پیش. مدل‌های مشابه عــکس زیر را امســال زیاد می‌بینید.

beige hand bag women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

بر کوله یا کمر؟ مسئله این اســت

اســتفاده از کوله‌ پشتی دخترانه در ســال ۲۰۱۷ حسابی باب می‌شود و وجه تمایز این کوله‌ها با مدل‌هایی که تا امروز دیده‌ایم حضور کیف‌های کوچکتری شبیه کیف پول اســت که به آن‌ها آویزان می‌شود. کیف‌های کمری هم به قوت کوله‌ها حضور دارند و رخ نشان خواهند داد.

women brown back pack 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

 عجیب الخلقه‌های امســال

شکل و شمایل عجیب و غریب برای کیف‌ها امســال عادی خواهد بود. مدل‌های عروسکی که در نگاه اول فقط عروسک بودنشان دیده می‌شود، مدل‌هایی شبیه گیتار، دوربین عکاسی و خلاصه هر چیزی که فکرش را کنید می‌توانند حضور به هم برسانند!

black box hand bag for women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

پرینت‌ گرفـــــتن کیف‌ها

طرح‌ها و شکل‌های نا‌منظم ظاهر کیف‌های ۲۰۱۷ را تشکیل می‌دهد. این مدل‌ها اغلب شلوغ و پر رنگ هستند.

Printed hand bag for women 17 مدل کیف زنانه برای ســال 2017

سه دسته آخر

در کنار تمام مدل‌هایی که تا اینجا معرفی کردیم، سه گروه دیگر هم مد شده‌اند:

  • کیف‌های بغلی: کیف‌های دستی با دسته‌هایی شبیه دستبند مچی طراحی شده‌اند که علاقه‌ی زیادی به بغل شدن دارند. این کیف‌ها را وقتی به دست بگیرید که دوست دارید تفاوت‌تان را بیشتر از همیشه نشان دهید.
  • جعبه‌های کیف شو، کیف‌های جعبه شو: امســال کیف‌هایی هم هستند که انگار جعبه‌های بالقوه‌ بوده‌اند! اگر قوانین و مقررات را دوست دارید از مدل‌های جعبه‌ای غافل نشوید.
  • نشسته بر حصیر خیال: اگر از حالا دنبال یک کیف تابستانی می‌گردید که مد شود، به مدل‌های حصیری نزدیک شوید و قاپشان بزنید. این کیف‌ها هم در بهار و تابستان ۲۰۱۷ برای خودشان عزت و احترام پیدا می‌کنند.

خرید اینترنتی کیف زنانه

برای خرید اینترنتی کیف زنانه و یا دیدن کیف‌هایی که در این صفحه مشاهده کردید، می‌توانید سری به فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل بزنید.

منبع: مجله مد و لباس فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل – ۱۷ مدل کیف زنانه برای ســال ۲۰۱۷

پایان رپورتاژ آگهی/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما