لباس زنانه” src=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/women-clothss.jpg” alt=”خرید لباس زنانه” width=”900″ height=”585″ srcset=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/women-clothss.jpg 900w, http://dl.topnaz.com/2017/09/women-clothss-300×195.jpg 300w, http://dl.topnaz.com/2017/09/women-clothss-768×499.jpg 768w” sizes=”(max-width: 900px) 100vw, 900px”/>

خرید لباس زنانه فوت و فن‌های زیادی دارد که دانستن‌شان خالی از لطف نیست. هر کدام از این راه‌ها در عین ساده به نظر رسیدن، به شما کمک می‌کنند اســتایل بهتری برای خودتان بسازید و جلوی اشتباه کردن را بگیرید.

خرید لباس زنانه با توجه به سایز

وقتی پای خرید لباس زنانه وسط می‌آید، بهترین کار این اســت که به سایز خودتان وفادار بمانید. بعضی از خانوم‌ها، به خصوص افرادی که اضافه وزن دارند، فکر می‌کنند اگر لباس‌های گشاد بپوشند، اضافه وزنشان پنهان می‌شود. این قاعده تنها در صورتی درست از آب در‌می‌آید که لباس یک سایز بزرگتر باشد یا تنها در بعضی بخش‌ها، مثل روی شکم، پارچه‌ای آزاد داشته باشد. بنابراین موقع خرید لباس زنانه و به طور کلی خرید پوشاک، سراغ سایزهای خیلی بزرگ نروید.

pink skirt 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

 

دست به کار شدن برای خرید شلوار

عده‌ای از خانوم‌ها فکر می‌کنند شلوار خیلی به چشم نمی‌آید و همین که مانتو یا شومیز آن‌ها متفاوت باشد، کافی اســت. این طرز تفکر اشتباه اســت. درست اســت که یک شلوار جین زنانه ممکن اســت به خیلی از لباس‌های شما بیاید، اما نباید داشتن شلوار کتان یا شلوار پارچه‌ای را فراموش کنید. چند دست شلوار با رنگ‌های مختلف طوری که به بیشتر لباس‌ها و مانتوهای شما بیایند کار را برای ست کردن لباس آسان می‌کند. اگر دنبال ایده می‌گردید، برای خرید اینترنتی شلوار به دیجی اســتایل سر بزنید و مدل‌ها را با هم مقایسه کنید. اگر بالاتنه‌تان چاق اســت سراغ لگینگ نروید و اگر قدتان کوتاه اســت از شلوار دم پا گشاد اســتفاده نکنید.

women jeans 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

خرید مانتو و اهمیت رنگ‌های شاد

هر وقت قصد خرید مانتو داشتید حتما سراغ رنگ‌های شاد هم بروید. خیلی از خانوم‌های ایـــرانی عادت کرده‌اند فقط رنگ‌های تیره برا انتخاب کنند که در نهایت باعث می‌شود، روحیه‌شان خسته به نظر برسد و طراوت‌شان کم. هنگامی که برای خرید حضوری به فطریقهگاه مانتو می‌روید یا وقتی قصد خرید اینترنتی مانتو را دارید دست بگذارید روی رنگ‌های پر انرژی. مطمئن باشید تاثیر این رنگ‌های شاد کمتر از  لوازم آرایش نخواهد بود.

yellow blue manteau 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

ایمان به قدرت اکسسوری

باور کنید اســتفاده‌ی درست از زیورآلات، باعث می‌شود چیزی شبیه معجزه در ظاهر شما اتفاق بیفتد. اگر همیشه دنبال سادگی هستید، می‌توانید سراغ زیورآلات ساده بروید اما نباید اینطور باشد که به خاطر سادگی از هیچ وسیله‌ی زینتی اســتفاده نکنید. زیورآلات، خانومانه بودن اســتایل شما را بیشتر می‌کند و جذابیت بیشتری به ظاهر زنانه‌ی شما می‌دهد. از قدرتشان به هیچ وجه غافل نشوید. در کنار زیورآلات متنوع، بهتر اســت یک ست هم داشته باشید که به بیشتر لباس‌هایتان بیاید.

bulgari accessories 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

شومیز به جای تی شرت

اگر دوست دارید یک خانوم خوشتیپ باشید هیچ وقت در حضور دیگران، حتی فامیل نزدیک، تی شرت نپوشید. شومیز زنانه به مراتب گزینه‌ی بهتری برای انتخاب کردن اســت. برای خرید اینترنتی شومیز هم دیجی اســتایل گزینه‌های خوبی به شما پیشنهاد می‌دهد. پوشیدن تی شرت زنانه را به مواقعی اختصاص دهید که رسمیت برایتان هیچ اهمیتی نداشته باشد.

women blouse 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

اهمیت خرید لباس مجلسی

وقتی نوبت به خرید لباس شب دخترانه و زنانه می‌رسد باید به خاطر داشته باشید که این لباس قرار اســت نماینده‌ی سلیقه و حتی تیپ شخصیتی شما در محیطی باشد که رسمیت زیادی دارد. خرید لباس مجلسی زنانه را بسیار جدی بگیرید و حتما حداقل دو دست لباس شب در کمدتان داشته باشید تا در مواقع ضروری به دردسر برنخورید. توجه داشته باشید که لباس شب زنانه معمولا ماکسی اســت و روی پارچه‌ی آن کار شده اســت. در صورتی که رسمیت مراسمی که به آن دعوت شده‌اید کمتر اســت سراغ لباس‌های ساده‌تر با قد کوتاه تا روی زانو بروید. گزینه خرید اینترنتی لباس مجلسی را هم فراموش نکنید، به خصوص اگر زمانتان کم اســت و دوست دارید خیلی سریع بهترین مدل را از بین صدها مدل، ظرف کمترین مدت پیدا کنید.

shopping women cloths 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

قانون خرید اینترنتی لباس

وقتی پای خرید لباس دخترانه و زنانه وسط می‌آید، اولین و ضروری‌ترین کاری که باید بکنید داشتن اندازه‌های دور کمر، دور سینه و دور باسن اســت. تنها در صورتی سراغ خرید آنلاین لباس بروید که این سایزها را داشته باشید. در خرید اینترنتی پوشاک، داشتن این سایزها و مقایسه‌ی آن با جدول راهنمای سایز محصولی که قصد خرید آن را دارید، ضروری اســت. از طرف دیگر یادتان باشد نباید به هر فطریقهگاهی اعتماد کنید. مثلا دیجی کالا ســال‌هاســت که در زمینه‌ی فطریقه اینترنتی انواع کالا دستی بر آتش دارد و حالا دیجی اســتایل را به عنوان فطریقهگاه اینترنتی لباس، وارد بازار کرده اســت که همان اندازه معتبر و معتمد اســت. حتما سراغ فطریقهگاهی بروید که اصل بودن کالاهایش را ضمانت کند و به شما اطمینان بازگشت کالا را هم بدهد. یعنی خیالتان راحت باشد اگر لباس، کیف یا کفشی که خریده‌اید، اندازه‌تان نبود یا اصلا از نزدیک دوستش نداشتید، می‌توانید آن را پس بدهید و پولتان را هم پس بگیرید.

online shopping 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

کت و شلوار یا کت و دامن؟

خیلی وقت‌ها موقع خرید لباس زنانه، این سوال پیش می‌آید که خرید کت و دامن بهتر اســت یا کت و شلوار زنانه؟ جواب این سوال به چند نکته بستگی دارد که یکی از آن‌ها آزادی عمل مورد نیاز شماســت. اگر قرار اســت به یک حیاتیانی پر جنب و جوش بروید، می‌توانید برای راحت‌تر بودن و آزادی حرکت، از کت و شلوار به جای کت و دامن اســتفاده کنید. نکته‌‌ی بعد توجه به فرم پاهاســت. خانوم‌هایی که پاهای پرانتزی دارند یا از دردسراتی مثل واریس رنج می‌برند، به جای اســتفاده از دامن بهتر اســت سراغ شلوار بروند. آن هم شلواری که راســته اســت یا کمی دم‌پا دارد. دم‌پا پرانتزی بودن پاها را به خوبی می‌پوشاند

women white suit 7 + 2 نکته برای خرید لباس زنانه

تصــویر ببینید

حالا که کمدتان را با وسایل اولیه و ضروری برای داشتن انواع اســتایل شیک پر کرده‌اید، قدم آخر را هم درست بردارید. دیدن تصــویر‌هایی که برندهای معتبر از مدل‌هایشان می‌گذارند به تک تک زنان کمک می‌کند بتوانند برای ست کردن لباس‌های خودشان الهام بگیرند و ظاهر زیباتری برای خودشان بسازند. راه دیگری که باعث می‌شود اطلاعاتتان درباره‌ی انتخاب درست لباس بالا برود و بتوانید در مورد خرید لباس زنانه بهتر عمل کنید، مطالعه کردن مقاله‌ها و نوشته‌های مرتبط به پوشاک زنانه اســت. مطالعه‌ی مقاله‌ها و دیدن تصــویر‌هایی که نتیجه‌ی سلیقه‌ی طراحان مد و لباس اســت، سلیقه‌ی شما را هم بهتر می‌کند.

از کجا خرید کنم؟

وقتی برای خرید سراغ جایی بروید که جدیدترین مدل‌های روز برندهای بزرگ دنیا را دارد، اصل بودن کالاهایش را ضمانت کند و بتوانید تا هفت روز چیزی که خریده‌اید را پس بدهید، خرید لباس زنانه حال و هوای دیگری پیدا می‌کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل بزنید.

منبع: مجله مد و لباس فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل – ۷+۲ نکته برای خرید لباس زنانه

پایان رپورتاژ آگهی/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما