1692634657 این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکندمدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند” title=”این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند”/>

این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

کارهای زیادی از پس مدل لباس ها برمیاد. میتونن نقص ها رو بپوشونن، زیبایی های اندام رو اکثر نشون بدن و حتی میتونن قد رو کوتاه تر یا بلندتر نشون بدن. یک سری لباس ها هم هستن که هیکل رو زشت نشون میدن از جمله موارد زیر:

 

شلوار گشاد کوتاه

شلوارهای گشاد کوتاه پاها را کوتاه تر و اندام را مثلثی نشان می‌دهد. اگر علاقه دارید این مدل شلوارها را داشته باشید شلوارهای قد نودی که از زانو کمی آزاد می‌شوند بپوشید. این مدل شلوار پاها را زیباتر نشان می‌دهد.

1908580493 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

لباسهای گشاد بدون فرم مشخص

لباسهای گشادی که فرم مشخصی ندارند اکثر شبیه کیسه میباشند به همین علت حتی لاغرترین ها را بد هیکل و چاق نشان میدهد. در عوض باید پیراهن های اندازه با کمر بند که فرم های زیبای اندام زنانه شما را زیباتر نشان دهد بپوشید.

1261835731 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

لباسهای نیم تنه

تاپ های نیم تنه و ژاکت های کوتاه در تصــویر های فوتوشاپ شده اینستاگرامی خوشگل به نظر می‌رسند اما در حقیقت قسمت هایی از بدن را نشان می‌دهد که باید پوشیده باشند. از همۀ بدتر وقتی می‌نشینید شکم به نظر چاق دیده می‌شود. پس همه ی وقت لباس هایی بخرید که شکم را کاملا بپوشاند.

517405617 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

شلوار راه راه

شلوارهای راه راه در قسمت ران و باسن کش می‌آیند و این قسمت ها را چاق تر نشان میدهند. یا شلوارهای بدون طرح بپوشید یا طرح های خیلی ریز که نقص های بدن را می پوشاند.

177648620 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

لباسهای درخشان

لباسهای درخشان اکثر یک بانو را شبیه به جنگجویان زره پوش میکند و قسمت های دشوار دار بدن را اکثر نشان میدهد. اگر میخواهید با خودباوری در جمع ظاهر شوید لباسی بپوشید که طرح و نقش آن با لباسهای دیگری که تن دارید ست باشد. با اینکار هم شخصیت تان را قوی تر کرده‌اید و هم چاق دیده نمیشوید.

1435651303 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

کت و شلوار نا هم اندازه

کت باید اندازه شما باشد نه تنگ و نه گشاد. کوشش کنید رنگ کت و شلوار شبیه باشند تا ظاهر متعادلی داشته باشید. فراموش نکنید که با کت و شلوار کفش های پاشنه بلند بپوشید.

1994415105 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

شلوارهای طرح درشت

شلوارهای طرح دار به لباسهای یک رنگ تنوع میدهد اما بهتر هست طرح انها درشت نباشد چون پاها را درشت تر نشان میدهد. پس کوشش کنید شلوارهایی بپوشید که تنها یک قسمت آن رنگی باشد. بعنوان مثال شلوارهایی که بغل آن یک نوار رنگی هست قد را بلندتر نشان می‌دهد.

1422005670 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

رنگ های متضاد

لباسهای رنگ متضاد بدن را مستطیلی شکل نشان میدهد اما اگر رنگ لباس هایی که می‌پوشید ست باشند هم نقص های بدن پوشیده می‌شود و هم قسمت های زیبای اندام تان اکثر نمایان می‌شود. به علاوه بالا تنه و پایین تنه را سنگین نشان نمیدهد.

324374773 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

لباسهای سایز بزرگ

تیشرت ها و ژاکت های بزرگ معمولاً تن مدل ها خوشگل نشان داده میشود. اما تن آدم های معمولی به گفته مشهور زار می‌زنند و تصور دیگران این هست که لباســتان در اتومبیل لباسشویی خراب شده یا اینکه لاغر شده اید. پس با این لباس ها سایزتان را بزرگ نکنید.

1162419139 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

جین سایه دار

لباس فطریقهی ها پر از شلوارهای جین سایه دار هست اما تا جای ممکن کوشش کنید انها را نخرید چون باسن را درشت تر نشان می‌دهد. برای اینکه لاغرتر نشان داده شوید شلوارهای ساده تک رنگ بخرید.

1657702473 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

لباسهای راه راه افقی

اگر لاغر نیستید لباسهای راه راه افقی چندان مناسب شما نیستند چون اندام را چاق تر نشان می‌دهند. خطوط متضاد اندام را بهتر نشان می‌دهند. بعنوان مثال خطوط روی یقه هفت بالاتنه و گردن را زیباتر نشان میدهد.

1860769407 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

بلوز طرح درشت

طرح های درشت بدن را مربع شکل و سنگین تر نشان میدهند و از همۀ حیاتی تر در برخی قسمت ها کشیده می‌شوند و در نتیجه تناسب اندام را به هم میزنند. کوشش کنید همۀ وقت} بلوز تک رنگ بپوشید و اگر هم طرحی دارد روی یقه، آستین یا کمر باشد چون اندام را زیباتر نشان می‌دهد.

2059103554 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

دامن ماکسی

دامن های ماکسی مناسب لاغراندام هاســت و چاق ها را چاق تر می‌کند. یکی از قانون های مد این هست که اگربالاتنه پوشیده هست پایین تنه باید کمی باز باشد و وارونه. پس اگر لباس پوشیده آستین دار می‌پوشید بهتر هست دامن کوتاه با آن ست کنید. اگر بدن را کاملا بپوشانید اندام خوشگل نشان داده نمی‌شود.

1535362755 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

ژاکت بزرگ بی حالت

این مدل ژاکت ها قد را کوتاه تر نشان می‌دهند. پس بهتر هست ژاکت هم اندازه خودتان بپوشید و توجه کنید که آستین های ژاکت گشاد نباشند.

755260781 parsnaz com این مدل لباس پوشیدن ها شما را بد اســتایل میکند

 

 

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما