لباس دخترانه” src=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/main-photogirlish-style.jpg” alt=”لباس دخترانه” width=”900″ height=”585″ srcset=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/09/main-photogirlish-style.jpg 900w, http://dl.topnaz.com/2017/09/main-photogirlish-style-300×195.jpg 300w, http://dl.topnaz.com/2017/09/main-photogirlish-style-768×499.jpg 768w” sizes=”(max-width: 900px) 100vw, 900px”/>

۴ مدل لباس دخترانه ضروری برای مد ۲۰۱۷

مدل لباس دخترانه و انتخاب بهترین‌ها برای دختر بچه کوچکی که پا به دنیایتان گذاشته اســت، جزو اولین دغدغه‌های مادری اســت که می‌خواهد یک دختر بچه خوشتیپ و خاص داشته باشد. همه مادران دوست دارند زیباترین مدل لباس دخترانه ۲۰۱۷ را از جدیدترین کلکسیون‌ها انتخاب کنند و دخترشان شیک و مد روز باشد.

پوشاندن لباس دخترانه زیبایی که برای کودک خود خریده‌اید، درست مانند حس رویایی لباس پوشاندن به عروسک‌ها و باربی‌های کوچک اســت. لباس پوشاندن به پسر بچه ها با آن همه پیراهن‌ها و تی شرت پسرانه یا پاپیون و کراوات بسیار لذت‌بخش اســت اما برای دختربچه ها انتخاب‌های بیشتری وجود دارد و هر ســال در کلکسیون‌های لباس دختران مدل‌های جدیدتری عرضه می‌شود.

چهار راه ساده برای انتخاب مدل لباس دخترانه

با وجود تمام انتخاب‌های متنوعی که در دنیای لباس دخترانه دارید و همه مدل‌هایی که در بین انواع لباس بچه گانه دخترانه ۲۰۱۷ می‌بینید، لازم اســت برای خرید وقت بیشتری را صرف کنید.

دانستن چند نکته خرید یک دست لباس دخترانه بانمک را آسان‌تر می‌کند، مثلا اینکه همواره به کدام مدل‌ها نیاز دارید؟ این چند مدل لباس دخترانه برای داشتن یک کمد کامل، ضروری هستند.

سرهمی دخترانه  (romper)

girl style مدل لباس دخترانه و انتخاب بهترین لباس های دخترانه

سرهمی دخترانه یکی از آن لباس‌هایی اســت که همیشه روی مد اســت و امســال هم در بین انواع مدل لباس دخترانه ۲۰۱۷ آن را می‌توانید پیدا کنید. با یک لباس دخترانه ساده شروع کنید، مثل سرهمی دخترانه که یک تکه اســت و به فکر زیادی برای ست کردن نیاز ندارد. شما می‌توانید روی یک سرهمی دخترانه لباس دیگری را هم بپوشانید تا دختر شما گرم بماند یا در یک روز گرم تابستانی آن را به تنهایی داشته باشید.

مدل پیراهن دخترانه

girl pink dress مدل لباس دخترانه و انتخاب بهترین لباس های دخترانه

اگر خیلی با سرهمی جور نیستید، می‌توانید سراغ یک پیراهن بروید. پیراهن دخترانه از آن لباس‌هایی اســت که هم به تنهایی می‌تواند زیبا باشد و هم می‌توانید آن را با جوراب شلواری دخترانه ، جوارب بلند یا لگ دخترانه  ست کنید. انتخاب‌ها برای مدل دادن به پیراهن دخترانه بی‌نهایت اســت و البته در بین انتخاب هایی که مدل لباس ۲۰۱۷ به شما می‌دهد می‌توانید از پیراهن‌ و بلوز های دخترانه راه راه گرفـــــته تا گلدار، طرحی را که بیشتر می‌پسندید انتخاب کنید.

ترکیب طرح‌ها در بلوز و شلوار دخترانه

girl denim style مدل لباس دخترانه و انتخاب بهترین لباس های دخترانه

بلوز و شلوار شاید راحت ترین لباس‎ها برای دختر بچه‌ها باشد، این لباس‌ها برای موقع خواب، غذا خوردن، بازی کردن یا حیاتیانی می‌توانند مناسب باشند.

مد ۲۰۱۷ به شما توصیه می‌کند که با طرح بلوز و شلوار کودک خود کمی سرگرم شوید و طرح‌ها و شکل‌های مختلف را کنار هم بگذارید. می‌توانید یک بلوز یا تی شرت گلدار را روی یک شلوار خال خالی بپوشانید یا یکی از این لباس‌ها را با پارچه طرح‌دار انتخاب کنید و دیگری را ساده. چند مدل را امتحان کنید تا به بهترین ترکیب برسید.

لازم نیست حتما دو تکه لباس ست برای دختر خود بخرید، به راحتی می‌توانید طرح‌های مختلف را کنار هم بگذارید کافی اســت یکی از رنگ‌ها در طرح دو لباس یکسان باشد، به همین راحتی دختر بچه زیبای شما خوشتیپ‌تر می‌شود.

چند لایه لباس دخترانه روی هم

girl floral dress مدل لباس دخترانه و انتخاب بهترین لباس های دخترانه

اگر هوا کمی خنک اســت یا در روزهای سرد زمستان هستید، پوشاندن چندلایه لباس جالب‌ترین تیپی اســت که می‌توانید برای یک دختر بچه داشته باشید. یک سرهمی، روی آن یک دامن و یک لگ دخترانه یا جوراب شلواری و در کنار آن یک ژاکت را برای بیرون رفـــــتن انتخاب کنید.

 

اگرچه پوشاندن چند لباس روی هم کمی پیچیده‌تر اســت اما کافی اســت در مورد اینکه رنگ‌ها به هم می‌آید، مطمئن شوید. چنین ترکیبی یک دختر بچه‌ی غرق در لباس‌های رنگی و شاد را به شما می‌دهد.

برای انتخاب لباس دخترانه بهتر اســت سراغ لباس‌های با کیفیتی بروید که در عین زیبایی، پوست کودک شما را آزار ندهد. انتخاب از بین جدیدترین مدل لباس بچه گانه دخترانه بلوزو (Bluezoo)، ارکسترا ، باتا (Bata) یا پیانو هم از راه‌های حیاتیی اســت که دختر بچه زیبای شما تیپ ویژه‌ای داشته باشد و جدیدترین مدل های لباس ۲۰۱۷ را بپوشید، این برندها را در فطریقهگاه اینترتی دیجی اســتایل پیدا کنید.

منبع: مجله فطریقهگه اینترنتی مد و لباس دیجی اســتایل – انتخاب مدل لباس دخترانه برای داشتن خوشتیپ‌ترین دختربچه

۱۸ پایان رپورتاژ/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما