خرید کفش زنانه با ۴ قانون کفش پاشنه دار

خرید کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه بلند، یکی از چالش‌های خانوم‌ها به شمار می‌رود، به خصوص اگر می‌خواهید آنلاین خرید کنید باید نکاتی را در مورد این که چه کفشی می‌تواند کفش راحت‌تری باشد و کدام یک پاهایتان را اذیت خواهد کرد، بدانید.

اگرچه خرید کفش زنانه  و دخترانه مجلسی و کفش پاشنه بلند ، همیشه کمی سخت‌تر اســت اما گاهی کفش‌هایی مثل کفش پاشنه کوتاه یا لژدار که شما فکر می‌کنید حتما کفش‌های راحتی هستند، در نهایت می‌توانند حتی از پاشنه بلندها هم آزاردهنده‌تر باشند.

چطور خرید کفش زنانه آن هم کفش پاشنه بلند را آسان کنیم؟

black geox high heels خرید کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه بلند

ممکن اســت فکر کنید که هیچ وقت نمی‌توان درست تشخیص داد که کدام کفش حتما راحت اســت یا کدام یک ممکن اســت پا را اذیت کند. اما تنها با دانستن چند نکته کوچک و ساده در مورد قواعد کفش‌ پاشنه و خرید کفش زنانه شیک می‌توانید به راحتی از کیفیت کفش با خبر شوید.

۱-فاصله پاشنه تا زیره را هنگام خرید کفش زنانه در نظر بگیرید

women pink high heel shoes خرید کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه بلند

فاصله پاشنه تا زیره  میزان فشار وارده به پا را مشخص می‌کند. هرقدر این فاصله بیشتر باشد (حالت ایده‌آل ۳ سانتی متر  و بیشتر اســت) کفش راحتی بیشتری خواهد داشت. در واقع فاصله بیشتر بین پاشنه کفش تا بخش زیره به معنا شیب کمتر اســت. هر قدر فاصله بین این دو کمتر شود (یعنی از ۲٫۵ سانتی متر کمتر) شیب کفش بیشتر شده و هنگام راه رفـــــتن وزن بدن روی پنجه پا قرار می‌گیرد که این امر می‌تواند دردناک باشد.

اگر سراغ خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند زنانه می‌روید، می‌توانید به سادگی فاصله پاشنه تا زیره کفش را از روی تصــویر روی سایت اندازه بگیرید و آن را با ارتفاع پاشنه مقایسه کنید. اگر فاصله کفی کفش تا پاشنه بیشتر از طول پاشنه باشد، آن کفش به اندازه کافی راحت اســت و اگر چنین نباشد انتخاب مناسبی برای خرید نیست.

۲-خرید کفش زنانه با توجه به میزان انعطاف‌پذیری

women high heel style خرید کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه بلند

با یک دست پاشنه را نگه دارید و با دست دیگر پنجه کفش را. سپس کفش را خم کنید، تنها جایی از کفش که باید به خوبی انعطاف‌پذیر بوده و خم شود قسمت ابتدای پنجه کفش اســت، یعنی قسمتی که کفش برای رسیدن به پنجه کمی باریک می‌شود.

انعطاف‌پذیری بیش از اندازه کفش نیز مناسب نیست. اگر کفش را درست مثل یک حوله می‌توانید تا کنید، این کفش چندان نمی‌تواند از پا محافظت کند.

برند انگلیسی و خوشنام کرت گایگر (Kurt Geiger) یکی از آن برندهای مشهور در زمنیه طراحی و تولید انواع کفش زنانه و مردانه اســت. اگر یک کفش زنانه لژار یا پاشنه بلند را می‌خواهید که در موقعیت‌های مختلف کاربرد داشته باشد، می‌توانید آن را در جموعه کرت گایگر پیدا کنید.

فطریقهگاه اینترنتی دیجی اســتایل نمایندگی معتبر این برند در ایـــران اســت که به راحتی در هر زمان جدیدترین طراحی‌های آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

۳- کفش مجلسی زنانه را برای چه مدتی می‌توان پوشید؟

women red high heels خرید کفش زنانه به ویژه کفش پاشنه بلند

در نظر داشته باشید که کفش پاشنه بلند یا کفش مجلسی را برای چه مدتی به پا خواهید داشت؟ اگر قرار اســت بیشتر یک روز را با کفش پاشنه بلند قدم بزنید و با آن مسافت زیادی را طی کنید یا قرار نیست جایی برای نشستن داشته بشید بهتر اســت هنگام خرید کفش زنانه ، پاشنه‌های نازک را انتخاب نکنید و سراغ کفش‌های پاشنه‌داری بروید که برای ایستادن و قدم زدن در آن احساس راحتی می‌کنید.

شاید فکرش را نکنید اما یک کفش زنانه پاشنه دار مناسب از کفش تخت بهتر اســت. بهتر اســت یک کفش پاشنه یک‌سره یا همان لژدار یا کفش زنانه با پاشنه اســتاندارد را برای اســتفاده در تمام طول روز انتخاب کرده و کفش‌های تخت و بدون پاشنه را برای گردش در کنار ساحل یا رفـــــتن به یک مغازه نزدیک خانه بگذارید.

اگر به فکر خرید کفش زنانه جدید و شیک مطابق با اســتانداردهایی که متخصصان پیشنهاد می‌دهند هستید و کیفیت را در کنار زیبایی در نظر می‌گیرید بهتر اســت سراغ نام‌های معتبر در زمینه تولید کفش بروید.

برای کفش مجلسی و پاشنه بلند یکی از مشهورترین برندهای فعال و معتبر، برند ایتالیایی جی اوکس (GEOX) اســت. این برند با سابقه طولانی در زمنیه طراحی و تولید انواع کفش دخترانه، زنانه، مردانه و بچگانه با جدیدترین تکنولوژی‌ها سلامت پاهای شما را تضمین می‌کند.

فطریقهگاه اینترنتی کفش دیجی‌اســتایل مجموعه‌ای از کفش‌های با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد که در بین آن‌ها شما می‌توانید کفش پاشنه دار و اســتاندارد را برای گذراندن یک روز طولانی یا رفـــــتن به یک حیاتیانی انتخاب کنید.

منبع: مجله فطریقهگاه اینترنتی مد و لباس دیجی اســتایل – خرید کفش زنانه با ۴ قانون کفش پاشنه دار

۱۱ پایان رپورتاژ/

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما