جدیدترین مدل لباس بارداری مدل لباس حاملگی مارک معروف ترک

وقتی صحبت از لباس در طول بارداری می شد باید علاوه بر راحتی به شیک بودن آن نیز توجه کرد. اما گذشته از اینها باید بدانید که مثلا در هفته نهم چه لباسی بپوشید و با پوشیدن لباس مثلا هفته چهاردهم تیپ و ظاهر خود را خراب نکنید. به طور مثال، باید بدانید در دو ماه نخست باراداری چه لباسی بپوشید که انحنای شکم شما را نشان ندهد

مدل لباس بارداری برند ترک Gebe” src=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/08/-بارداری-۲٫jpg” alt=”مدل لباس بارداری برند ترک Gebe” width=”499″ height=”658″ srcset=”http://mihaniha.ir/wp-content/uploads/2017/08/-بارداری-۲٫jpg 499w, http://dl.topnaz.com/2015/02/لباس-بارداری-۲-۲۲۸×۳۰۰٫jpg 228w” sizes=”(max-width: 499px) 100vw, 499px”/>

مدل لباس بارداری مجلسی

 بارداری 3 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe
*سه ماه اول
بسیاری از مردم دوست ندارند تا پیش از دو ماهگی دیگران متوجه بارداری آنها بشوند. بنابراین، بهتر اســت کمد خود را نگاهی بیندازید و لباس های خیلی تنگ و چسبان را کنار بگذارید. بهتر اســت بیشتر لباس هایی را اســتفاده کنید که روی شکم، باسن و ران های شما را می پوشانند. مثلا تونیک های بلند. این لباس ها باعث می شوند تا چند کیلو اضافه وزن شما خیلی به چشم نیاید. ژاکت های ریزبافت، دامن هایی که در بالا تنگ و پایین گشاد هستند، پیراهن و تی شرت های پوشیده بپوشید.

از دیگر گزینه های مناسب برای سه ماه نخست بارداری می توان به تاپ های بلوز دار یا بلوزهایی اشاره کرد که کمربند دارند. پارچه لباس شل روی شکم شما می افتد اما کمربند باعث می شود تا لباس خوش‌دوخت تر به نظر برسد و خیلی گشاد و آویزان نباشد. با این نوع بلوزها می توانید شلوار جین بوت‌کات بپوشید تا بسیار شیک دیده شوید.

 بارداری 4 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

عدم آمادگی برای پوشیدن لباس های بارداری
برخی از لباس های بارداری بزرگ و گشاد هستند و دردسر اینجاســت که شاید شکم خانوم باردار به قدری بزرگ شده باشد که لباس های پیش از بارداری نیز دیگر اندازه اش نیستند. برای این منظور باید گزینه های جدیدی به کمد لباس های خود اضافه کنید. به طور مثال، کمربندهای کشی همچون باندهای مخصوص بارداری خریداری کنید که بالای شلوار بسته می شوند و هیچ گونه دکمه یا زیپی هم ندارند.

 این باند باعث می شود تا شلوار جین بدون دکمه بالا بماند و کسی هم متوجه نمی شود که شلوار دکمه ندارد. در شرایط اضطراری می توانید از باندهای کشی اســتفاده کنید و آن را در سوراخ دکمه بپیچانید تا همان کار مشابه را انجام دهد.

 بارداری 5 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

مدل لباس حاملگی مجلسی

دردسر چاق شدن
تصور می کنید که چاق و خپل به نظر می رسید اما هنوز برای این نگرانی ها زود اســت. در این مرحله کمی چاق می شوید ولی آن قدر نیست که باعث ناراحتی شود. برای اینکه اعتماد به نفس خود را از دست ندهید بهتر اســت از پوشیدن لباس های تنگ دست بردارید زیرا لباس تنگ شما را همچون سوسیس نشان می دهد و به هیچ وجه زیبا نیست.

از پوشیدن بالا تنه های پر چین نیز خودداری کنید. به دنبال تاپ هایی باشید که همچنان شما را روی فرم نشان می دهند. تونیک انتخاب مناسبی اســت. تونیک همه شانه و بازوهای شما را می پوشاند و باعث می شود اضافه وزن شما کمتر دیده شود.

تاپ یا دیگر لباس هایی که قواره خاصی دارند رشد ناگهانی شکم شما و بزرگ شدن سینه ها را می توانند تا حدی مخفی نگه دارند. تاپ هایی که از پارچه های ژرسه نرم و لطیف دوخته شد اند انتخاب های خوبی به شمار می روند

  بارداری 6 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

*سه ماه دوم

با کمترین هزینه
در این دوران هر ماه وزن و سایز شما تغییر می کند و مسلما تمایلی ندارید هر ماه برای خرید لباس جدید هزینه کنید. برای برطرف کردن این دردسر باید روی خرید مواردی هزینه کنید که با رشد شما قابل تغییر باشند.

 به طور مثال، باید به دنبال خرید جزئیاتی همچون دکمه یا بندهای جمع کننده در کنار باشید تا با کمک آنها لباس های خود را به اندازه شکمتان بزرگ کنید. در ضمن می توانید شمایل جالبی نیز به شکم خود بدهید که در این دوران بزرگ شده اســت.

 بارداری 5 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe
روزهای پایانی
از لباس های خود خسته شده اید و می دانید این آخرین ماه بارداری شماســت و نباید لباسی بخرید. اگر خیلی دوست دارید خرید بروید و برای خود لباس نو بخرید به سراغ چیزهایی بروید که پس از زایمان هم برایتان قابل اســتفاده باشد، مثلا کفش. کفش های صاف و تخت،راحتی یا پاشنه دار فرقی نمی کند. با انواع کفش ها می توانید به راحتی راه بروید و شیک نیز باشید. سعی کنید کفش هایی با رنگ ها و طرح های شاد خریداری کنید.

مدل تونیک بارداری

 بارداری 8 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

از محل کار تا تعطیلات

شما باید در این دوران لباسی بپوشید که در طول هفته خوب کار کند و در ضمن، راحت نیز باشد. بهتر اســت از کت یا ژاکت های رویی اســتفاده کنید. روی مانتوی خود لباس ردا مانند سبکی بپوشید که شکم شما را بپوشاند. این نوع لباس ها حتی برای تعطیلات آخر هفته و گردش با دوستان نیز مناسب اســت. اگر این لباس ها کمربند دارند حواســتان باشد که کجا آن را گره می زنید.

برای شلوار نیز می توانید از شلوار جین بوت‌کات اســتفاده کنید که در قسمت کمر کشی هستند. انتخاب رنگ تیره کمک می کند تا هم در محیط کار و هم در محیط های اجتماعی دیگر بتوانید آن را بپوشید و شیک به نظر برسید.

 بارداری 9 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

سه ماه سوم
کار کردن در ماه های آخر

د این دوران احساس می کنید بسیار بزرگ شده اید و به هیچ وجه راحت نیستید. دکمه ها، زیپ ها و حتی کمربند برای شما نوعی شکنجه به حساب می آیند. برای خلاص شدن از همه آنها، پیراهن های ماکسی بلند تا قوزک پا بپوشید. این لباس بسیار راحت اســت و می توانید بدون هیچ درد و ناراحتی همه جا حاضر شوید.

حتی می توانید از دامن ها و تونیک های بلند نیز اســتفاده کنید. این لباس ها نیز پوشیده و راحت و برای دوران بارداری مناسب هستند

مدل لباس بارداری ترک

 بارداری 10 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe
دلمردگی

در ان دوران احتمالا به لباس های تک رنگ مثل مشکی، توسی و … علاقه مند می شوید زیرا تصور می کنید راحت تر هستند. اما باید مراقب ظاهر خود باشید و از رنگ های شاد و گرم اســتفاده کنید. بهتر اســت برای سرحال تر شدن خودتان هم که شده از زیورآلات اســتفاده کنید.

به طور مثال، هرچه شکم شما بزرگ تر می شود، گوشواره های بزرگ تری گوش کنید. رنگ دستبند و گوشواره خود را با لباس هایتان سِت کنید. از روسری هایی با رنگ های شاد و طرح های برجسته اســتفاده کنید.

از اینکه به ظاهر خود برسید هراسی نداشته باشید. کیف و کفش همرنگ و زیورآلات زیبا همه باعث بهتر شدن روحیه شما در ماه های آخر می شوند.

 بارداری 11 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

مدل لباس بارداری ترکی

 بارداری 12 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

مدل لباس بارداری ترکی

 بارداری 13 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

مدل لباس بارداری ترکی

 بارداری 14 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

مدل لباس بارداری ترکی

 بارداری 1 مدل لباس بارداری برند ترک Gebe

مدل لباس بارداری

جدیدترین مدل های لباس ایـــرانی و خارجی در سایت توما
تصــویر های مدل لباس مردانه و زنانه
بخش مد و پوشاک وب سایت توما