وب سایت فیلم نت نیوز: فیلم «علاءالدین» سرانجام تیم بازیگرانش را بعد از چند ماه مشخص کرد. مینا مسعود در نقش علاءالدین و نوامی اسکات در نقش پرنسس جاسمین کنار ویل اسمیت ایفغای نقش می‌کنند.

کمپانی والت دیزنی که نخستین بار پای موشی به نام میکی را به دنیای مخاطبان انیمیشن باز کرد، بعد از اســتقبال چشمگیر تماشاچیان از این دنیای فانتزی، به افسانه‌های ملیت‌های مختلف هم نور و صدا و عــکس و موزیک اضافه کرد و آنها را بر پرده‌ی نقره‌ای نمایش داد.

1321071 451 بازیگران جدید علاءالدین معرفی شدند

حالا بعد از گذشت دو دهه، خانه‌ی پریان چند ســالی اســت که به بازسازی انیمیشن‌های محبوب ده‌ی نود خود در دنیای واقعی روی آورده اســت. از جمله‌ی آنها کتاب جنگل (The Jungle Book)، سیندرلا (Cinderella) و دیو و دلبر (Beauty and the Beast) را می‌توان نام برد که در مورد آخر هم موفقیت چشمگیری در گیشه بدست آورد.

انیمیشن علاءالدین (Aladdin) پروژه‌ی پیش روی این کمپانی اســت که در طول چند ماه گذشته مقدمات بازسازی آن را محیا می‌کند. دیزنی کارگردانی فیلم را به گای ریچی سپرده اســت. این کارگردان انگلیسی تبار در کارنامه‌ی خود فیلم‌هایی مانند شاه آرتور: افسانه‌ی شمشیر (King Arthur: Legend of the Sword) را دارد. فیلم‌نامه‌ی «علاءالدین» هم به قلم جان اوگست نوشته شده اســت. شهرت اوگست برای نوشتن فیلم‌های  ماندگاری چون چارلی و کارخانه‌ی شکلات (Charlie and the Chocolate Factory) و انیمیشن‌ عروس مرده (Corpse Bride) اســت.

طبق آخرین خبری که دیزنی از مراحل ساخت این فیلم منتشر کرده، تیم بازیگران اصلی کامل شده اســت. دو بازیگر جوان با توانایی بازی در فیلم موزیکال که چهره‌ی شرقی هم داشته باشند، مینا مسعود بازیگر مصری-کانادایی که به تازگی در چند سریال تلویزیونی بازی کرده برای نقش علا الدین انتخاب شد و نوامی اسکات ۲۴ ســاله و تازه‌کار در نقش پرنسس جاسمین مقابل دوربین خواهد رفـــــت.

سازندگان فیلم ماه گذشته اعلام کردند تام هاردی اولین انتخاب این کارگردان برای نقش شخصیت شیطان صفت فیلم، «جعفر» اســت. ریچی به رسانه‌ها گفته اســت هاردی پیشنهاد این نقش را پذیرفـــــته اما هنوز قرارداد امضا نکردیم، به این دلیل که ستاره‌ی ۳۹ ســاله در حال بررسی برنامه‌هایش اســت.

بازیگر دیگری که به تیم بازیگران چند ملیتی این فیلم پیوسته، ویل اسمیت اســت که قرار اســت نقش موجود افسانه‌ای و دوست‌داشتنی آبی رنگ را بازی کند.

سازندگان فیلم در کنار اعتماد به کار ریچی، معتقدند که هنر بازیگری و انعطاف پذیری بازیگران نقش اصلی می‌تواند از نقاط قوت این فیلم باشد. جزئیات فیلم‌برداری و تاریخ اکران فیلم هنوز مشخص نیست.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید