یک اســتاندارد طلایی جدید برای مو:

 

محکم‌تـریـن و ضـخـیـم‌تـریـن، از ریـشـه تـا نـوک. ایـن اسـت تـفـاوت #PanteneHair!

 

موهای خود را با Pantene Pro-V، محصول جدید برند جهانی پیشرو در مراقبت از موی سر آشنا کنید. این محصول، موهای شما را ظرف ۱۴ روز محکم‌تر و ضخیم‌تر می‌کند!

 

همه می‌دانند که خانوم‌ها همیشه سعی دارند موهای خود را با انواعی از تغییرات و ترفندها، به عــکس کامل و رؤیایی که از مو در ذهن دارند، نزدیک کنند. اکثر خانوم های ایـــرانی موهایی بلند تر از حد شانه خود دارند که معمولاً این امر باعث می شود تا موها نازکتر و نوک آنها شکننده‌تر گشته و درنتیجه از اســتاندارد طلایی فاصله بگیرند.

 

«پن تین» در صدد حل این دردسر برآمد، و پس از صدها ساعت تحقیق و بررسی در آزمایشگاه‌های خود، به فرمولاسیونی رسید که ظرف تنها ۱۴ روز، موها را از ریشه تا نوک، محکم‌تر و ضخیم‌تر می‌کند. بسیاری از شخصیت‌های مشهور پس از اســتفاده از این محصول، با دیدن تفاوت #Pantenehair به وجد آمده‌اند.

 

“دیالا مککی” چهره‌ی  تلویزیونی و مدل تراز اول لباس می‌گوید: #Pantenehair  در صنعت ما تبدیل به یک گرایش شده اســت. می‌توان گفت این همان اســتاندار طلایی اســت که خانوم‌ها آرزوی رسیدن به آن را دارند؛ یعنی محکم‌ترین و ضخیم‌ترین موها، صرف نظر از میزان کوتاهی یا بلندی آنها.

 

وجود موهای ضعیف و نازک، بیشتر از هر عامل دیگری، جلوه زیبایی شما را کم‌رنگ می‌کند. تا امروز، داشتن موهایی که از ریشه تا نوک آن قوی و ســالم باشد،  برای برخی خانوم‌ها رؤیا بوده اســت.

 

افرادی که به دلایلی همچون حضور در جشن‌ها و رویدادها دائماً مجبورند موهای خود را بیارایند، به موهای خود آسیب می‌رسانند. در این حالت، موها تحت فشار قرار می‌گیرند، به مرور زمان، سلامت خود را از دست داده و ضخامت آنها کاهش می‌یابد. بدین ترتیب پس از مدتی زیبایی طبیعی خود را از دست می‌دهند.

 

اما نگران نباشید، چراکه انتظارها به پایان رسیده و رؤیای #Pantenehair به واقعیت پیوسته اســت. «پن تین» با اســتفاده از Pro-Vitamin به فرمولاسیونی رسیده که موها را از طریق نفوذ به قسمت داخلی ساقه‌ی مو  ترمیم می‌کند.

 

این محصول یک رژیم کامل اســت و موها را – به هر اندازه که باشند – از ریشه تا نوک، محکم‌تر و ضخیم‌تر، و در یک کلام ســالم‌تر می‌کند. هم اکنون محصولات پن تین برای تمامی خانوم های ایـــرانی که شایسته داشتن موهایی محکم تر و ضخیم تر در ۱۴ روز هستند، در دسترس قرار دارد.

 

150026532422251 irannaz com پرپشت‌تر و محکم‌تر کردن مو در 14 روز!

 

موهای محکم‌تر و ضخیم‌تر، از ریشه تا نوک، تنها در ۱۴ روز!
دکتر “جنی تامس” دانشمند ارشد «پن‌تین» می‌گوید: « با فرمولاسیون منحصر به‌فرد “پن تین” که حاوی  Pro-Vitamin اســت، مصرف کنندگان به سرعت به نتیجه‌ی دلخواهشان می‌رسند؛ چرا که این محصول به گونه‌ای فرموله شده اســت که موها در نقاطی که بیشترین نیاز به بازسازی را دارند، ترمیم شوند.

 

به کمک این فرمولاسیون، ترمیم موها در نقاط حساس و شکننده که عامل اصلی شکستگی و ریزش مو هستند، انجام می‌گیرد و در نتیجه موها از ریشه تا نوک، محکم‌تر و ضخیم‌تر می‌گردند».

 

میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات به صفحات پن تین در شبکه های مجازی مراجعه نمایید.

 

اینستاگرام: https://www.instagram.com/panteneiran
تلگرام: t.me/panteneiran

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت