Unit Converter اپلیکیشنی برای تبدیل واحد در گوشی‌های اندروید اســت که به کمک آن می‌توانید انواع پارامترها را به یکدیگر تبدیل کنید.

 تبدیل واحد یکی از حیاتی‌ترین مواردی اســت که هر نوع کاربری از جمله محصلان و شاغلان به آن نیاز خواهند داشت و گستردگی آن در زمینه‌ی کمیت‌ها مانند دما، مساحت، باینری و … به‌قدری زیاد اســت که به خاطر سپردن آن‌ها کاری بسیار دشوار اســت. این امر برای هر شخصی، به‌خصوص افراد محصل که در دروس فیزیک و… بارها نیازمند تبدیل واحد‌ می‌شوند، یک موضوع ضروری به‌حساب می‌آید و طبیعتا همراه داشتن اپلیکیشنی که از تمامی واحد‌های رایج پشتیبانی کند، از ارزش بسیار بالایی برای این افراد برخوردار خواهد بود. شاید کمتر کسی پیدا شود که حداقل یک بار با سؤال‌هایی نظیر یک متر چند اینچ اســت، ۲۰ درجه‌ی سانتی‌گراد چند فارنهایت خواهد بود یا حتی بحث‌های تخصصی‌تر مانند یک پاسکال چند میکروبار می‌شود، مواجه نشده باشد.

 

ecf170d1 20b1 4327 9ebf d24d45f135e1 زوم‌اَپ: تبدیل واحدها در اندروید با اپلیکیشن Precise Unit Converter

Unit Converter یکی از اپلیکیشن‌های مفید اندروید در زمینه‌ی تبدیل واحد‌ اســت که با پشتیبانی از کمیت‌های متنوعی همچون شتاب، زاویه، چگالی، سرعت انتقال داده‌، جریان الکتریسیته، انرژی، فرکانس، طول یا فاصله، شار مغناطیسی، فشار، مقاومت، سرعت، وزن و جرم و… ابزاری کامل و بی‌نقص را در این زمینه به وجود آورده اســت. این اپلیکیشن که به‌صورت رایگان منتشر شده، قادر به تبدیل تمام کمیت‌های مربوط به یکدیگر اســت و با نصب آن می‌توانید یک مبدل کامل را همیشه و همه جا در اختیار داشته باشید. برای دانلود برنامه اندروید Unit Converter می‌توانید از لینک‌ زیر اســتفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی زیبای رابط کاربری
  • پشتیبانی از حیاتی‌ترین کمیت‌ها
  • اســتفاده آسان و رایگان

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به میهنی ها معرفی کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی