تصــویر هایی از خطرناک ترین آدم خواران دنیا

 

یکی از اقدامات کثیف و خطناک تاریخ آدم خواری می باشد آدمخواری تا ابتدای قرن ۲۰ به طورکل از بین رفـــــته و حالا کرووای تنها قبیله ای در دنیاســت که هنوز هم آدمخوار هستند. اما افرادی هم وجود دارند که به دلایل روانی دست به این عمل وحشیانه و غیر انسانی می‌زنند.آدم‌خواری یا کانیبالیسم (به انگلیسی: Cannibalism) رسم خوردن گوشت انسان به وسیلهٔ انسانی دیگر اســت.تحقیقات نشان داده که آدم‌خواری انگیزه‌های گوناگون داشته‌ اســت:

 

به عنوان یک ماده غذایی
بعضی از قبیله‌های سیاه پوست گینه، در آفریقا، گوشت انسان می‌خوردند و برای تهیه آن به قبیله‌های دیگر حمله می‌کردند و اسیر می‌گرفـــــتند.

 

خوردن گوشت کودکان مرده توسط مادران
میهنی ها خوردن گوشت انسان در بین بومیان اســترالیای مرکزی رسم بود که مادران گوشت کودکان مرده خود را می‌خوردند تا نیرویی را که به هنگام زادن به آنها داده بودند بازپس گیرند.

 

برای درمان بیماری
مردم گل باســتان (نیاکان فرانسویان) خوردن گوشت قسمت‌هایی از بدن انسان را برای درمان بعضی از بیماری‌ها سودمند می‌دانستند.

 

در هنگام قحطی
در قحطی در کشور اوکراین در دهه ۱۹۳۰، بسیاری ازافراد ازطریق آدم‌خواری از قحطی نجات یافتند. این اقدام در زمان قحطی در جنگ داخلی چین نیز تکرار شد.همچنین برخی اطلاعات فاش شده از کره شمالی نشان می‌دهد که آدم‌خواری در بین قربانیان قحطی (بین ســالهای ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۷ میلادی)، در آن کشور رخ داده‌اســت.

 

قبیله آدمخوارها هنوز هم وجود دارند
قبایلی که در ان مردم هنوز با شکار انسان‌ روزگارشان را می‌گذرانند. قبیله کرووای که به نام «کولوفو» نیز شناخته می‌شود، از حدودا ۳۰۰۰ نفر تشکیل شده اند که در جنوب شرق پاپوآ در گینه نو اندونزی زندگی می‌کنند.مردم این قبیله در منطقه‌ای سکونت دارند که در سراسر تاریخ کمتر کسی وجود دارد که به آنجا رفـــــته باشد و به همین خاطر آنها تا ســال ۱۹۷۰ از اینکه در نزدیکی شان شهر‌هایی وجود دارند خبری نداشتند.

 

با شرایط خاص این جزیره می‌توان گفت که محل زندگی این افراد کاملا از دنیای امروزی جدا اســت، آنها خبره ترین شکارچیان تاریخ هستند که کمتر موجود زنده ای توانسته اســت از دستشان جان ســالم به در ببرد.کرووای تنها قبیله آدمخوار مانده از قرن های گذشته اســت که مردمشان همچنان به سبک پیشینیان خود زندگی می کنند.آدمخواری تا ابتدای قرن ۱۹ به طورکل از بین رفـــــته و حالا کرووای تنها قبیله در دنیاســت که هنوز هم آدمخوار هستند.

 

بر اساس افسانه‌های قبیله، گفته می‌شود که خاخوا‌ها کسانی هستند که وقتی افراد قبیله در خواب به سر می برند، به آن ها حمله کرده و همه را می‌کشند. کشتن بیماران یا همان «خاخوا»ها، آداب و رسوم عجیبی دارد و افراد قبیله بر این عقیده‌اند که برای از بین بردن روح شیطانی، تنها باید به قلب این افراد تیراندازی کرد. قبیله کرووای حتی از اجساد دشمنانشان نیز نگذشته و جسد افرادی را که در جنگ کشته می‌شوند، به‌عنوان غذا با خود به خانه‌هایشان می‌برند.

 

گوشت انسان تلخ اســت یا شیرین؟
در ســال ۱۹۷۲ آرتور شاکراوس نیویورکی زمانی که یک نوجوان بود به زندان می افتد و بعد از ۱۵ ســال از گذراندن دوران محکومیت خود آزاد می شود.بعد از تحقیقات پلیس در پی انجام جنایات آرتور، وی در موارد مختلف اعتراف کرد که جان تعدادی از زنان اطراف محل زندگی اش را گرفـــــته اســت و دو نفر از مقتولین مربوط به دورانی بود که این قاتل در ویتنام به سر می برده و در جریان تعقیب دو زن ویتنامی در جنگل آنها را کشته و گوشتشان را خورده اســت.زمانی که از آرتور پرسیده اند طعم گوشت انسان چه مزه ای می دهد؟ او گفته اســت ” گوشت انسان کمی شیرین اســت “.

 

آدمخواران دنیای مدرن را بشناسید
آدمخواری شاید تا حالا به عنوان یک تابو شناخته شود اما بنا بر دلایل مختلف می توان ثابت کرد نه تنها در قبایل ناشناخته بلکه در قرن معاصر نیز این اتفاقات رخ داده اســت و انسانهایی وجود داشته اند به خاطر مسائل مختلف اقدام به کشتن و شکنجه انسان ها کنند و در نهایت گوشت افراد کشته شده را به دندان بکشند.در عــکــس هـا زیر افرادی را مشاهده می کنید که به دلایل مختلفی نظیر فرهنگی،بیماری و یا حتی لذت بردن دست به انجام قتل و خوردن بدن انسان ها کرده اند.

 

آلفرد پاکر

پاکر شخصیتی بود که در ســال ۱۸۷۴ به جرم آدم خواری به ۴۰ حبس محکوم شد. او که جوینده طلاهای زیر خاکی بود، در ماموریتی ویژه به همراه ۵ تن دیگر به کوه های کلرادو فرستاده شد. ۲ ماه بعد پس از اینکه آلفرد تنها از این سفر بازگشت از وی پرسیده شد چرا تنهاســت؟ او در پاسخ گفت در یک دفاع شخصی مجبور شد آن ها را بکشد و برای اینکه بتواند زنده بماند گوشت شرکای خود را خورده اســت.

 

آلبرت فیش

آلبرت فیش یکی از جانی های تمام عیار جهان اســت. او یک بیمار سادیسمی بود که از آزار دیگران به طرز عجیبی لذت می‌برد. در کنار قتل های سریالی و تجاوز به کودکان، او اقرار به آدم خواری هم کرده بود.

 

جبهه متحدین انقلابی
گروه RUF در غرب آفریقا از شورشیانی بودند که در اواخر دهه ۹۰ میلادی بر علیه حکومت خود به پا خاســتند به این منظور در یک حمله تروریستی به روستایی در سیرالئون سعی در تصرف معادن الماس داشتند، این گروهک شورشی به جنایات وحشتناکی مرتکب شده اند که در پی آن بچه ها را مجبور می کردند سربازان آن ها شوند. از جرایم مخوف آن ها می توان به قطع دست و پای دشمن و خوردن گوشت تن آن ها اشاره کرد زیرا بر این عقیده بودند که خوردن گوشت تن دشمن آن ها را قوی و پیروز خواهد کرد. تعداد قربانیان این فاجعه آدم خواری مشخص نیست.

 

سی ساگاوا

 

659053074 irannaz com تصــویر هایی از خطرناک ترین آدم خواران دنیا

 

ساگاوا یک دانشجوی ادبیات انگلیسی ژاپنی در پاریس بود که در ســال ۱۹۸۱ همکلاسی خود را با ضرب گلوله کشت. پس از کشتن وی، ساگاوا دو روز طول کشید که بدن مقتول را تکه تکه کرده و گوشت آن را بخورد.

 

آندره چیکاتیلو

 

1932243946 irannaz com تصــویر هایی از خطرناک ترین آدم خواران دنیا

 

چیکاتیلو یک قاتل سریالی و متجاوز وحشتناک اوکراینی بود که بیش از ۵۰ قتل و قطع عضو را مرتکب شده اســت. او ابتدا با قربانیان خود طرح دوستی می ریخت و سپس آن ها را می‌کشت و می‌خورد.

 

خانواده Mauerova

 

515235822 irannaz com تصــویر هایی از خطرناک ترین آدم خواران دنیا

 

این خانواده اهل جمهوری چک بوده و تمام اعضای آن آدم خوار بودند. این خانواده در طی ۸ ماه دست به اقداماتی هولناکی نسبت به دو برادر زدند.

 

آرمین میووس
آرمین میووس، یک آدم خوار آلمانی اما در عین حال بسیار عاطفی بود که در ســال ۲۰۰۱ طی یک آگهی اینترنتی به دنبال یک انسان ۱۸ تا ۳۰ ســال جهت کشتن و خوردن می گشت. آرمین در پیامی باورنکردنی یک داوطلب مشتاق پیدا کرد. آن ها روز کریسمس با یکدیگر ملاقات کردند ودر پی آن عملیات قتل را انجام داد و کثیف ترین کار دنیا یعنی آدمخواری را به ثبت رساند.

 

جفری دامر
دامر یک قاتل زنجیره ای آمریکایی بود که بعد از کشاندن قربانیانش به خانه، آن‌ها را به واسطه دارو و مواد آرام می کرد و سپس به قتل می رساند. او جسد قربانیان خود را تکه تکه کرده و گوشت آن ها را می‌خورد.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 تصــویر هایی از خطرناک ترین آدم خواران دنیا

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت