shahab mozaffari01 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

بیوگرافی و زندگینامه

شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان متولد ۷ اردیبهشت ماه ســال ۱۳۶۷ می باشد و ۲۹ ســال سن دارد.

تحصیلات : وی با رشته کامپیوتر وارد دانشگاه گردیده اســت و همزمان با تخصیل خود در همان اوایل در زمینه موسیقی فعالیت نمود.

ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیری آن را آغاز کرد. و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط اســت.

شهاب اولین اهنگ خود را در ســال ۱۳۸۷ به نام از وقتی رفـــــتی منتشر نمود که مورد توجه همگی قرار گرفـــــت اما بعد از آن با انتشار کارهای احساسی دیگر توانست به خوبی شناخته شود و هواداران زیادی را بدست آورد به طوری که صفحه اینستاگرام او بیان گر این موضوع می باشد و دارای حدود ۷۰۰ هزار فالور اســت !

وی در ســال ۱۳۹۶ جزو خوانندگان مجاز گردید و برای پخش آثار خود مجوز دریافت نمود.

شهاب مظفری اولین کنسرت رسمی خود را در ســال ۹۶ ( ۱۴ و ۱۵ و ۲۳ تیرماه) در ۶ سانس برگزار کرد و هر ۶ سانس هم به طور کامل بلیط هایش فروخته شد.

ازدواج و همسرش

وی تاکنون ازدواج نکرده اســت و مجرد می باشد.

shahab mozaffari06 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

مظفری درباره فضای عمدتاً آرام و عاشقانه آثارش و این‌که فعالیت در این فضا نوعی سیاســت کاری اســت یا جزئی از کاراکتر شخصی‌اش، گفت: «این فضا به هیچ عنوان کاراکتر من نیست. ولی این حال و هوا، خودم و درونم را آرام می‌کند. احساس می‌کنم با این نوع خواندن آرامش خاصی به من دست می‌دهد. مخاطبین من هم با این شکل خواندن من مأنوس شده‌اند و به خوبی توانسته‌اند با آن ارتباط برقرار کنند.

البته در همین قطعه «منو ترکم نکن» سعی کرده‌ام کمی فضا را بشکنم و نمی‌دانم چه بازخورد و نتیجه‌ای خواهم گرفـــــت. همه این‌ها در اتاق فکری که با دوستان در موسسه «آراد» تشکیل شده بررسی خواهد شد و در تصمیم گیری‌های بعدی ما تأثیر خواهد گذاشت.»

فیلم از کنسرت شهاب مظفری

shahab mozaffari02 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

محسن چاوشی با انتشار تصــویری همزمان با کنسرت شهاب مظفری حمایتش را از او اعلام نمود و نوشت : امشب شب دیوانه هاســت !

shahab mozaffari03 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

اینستاگرام شهاب مظفری : instagram / shahab_mozaffari

shahab mozaffari07 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

گفتگو و مصاحبه با شهاب مظفری

شهاب مظفری درباره نخستین کنسرتش در تهران که در ۱۴ و ۱۵ تیر در ســالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و تمامی بلیت‌های چهار سانس آن در کمتر از ۲۴ ساعت به فطریقه رسید نیز گفت: «من فقط خدا را دارم. عاشق خدا هستم و یک جمله دارم و به آن معتقدم که «همیشه خدا با من اســت…» لطف خدا شامل حال من شده تا مردم من را دوست داشته باشند. بعد از کنسرت تهران برای اجرا در شهرستان‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده‌ایم و سعی خواهم کرد در بهترین حالت ممکن کنسرت تهران و شهرستان برگزار شود.»

وی درباره زمان انتشار نخستین آلبوم رسمی خود نیز گفت: «به امید خدا برای انتشار آلبوم در آینده تصمیم خواهیم گرفـــــت و در حال حاضر زمان مشخصی را نمی‌توانم برای آن اعلام کنم. فعلاً قصد دارم آثار را به صورت تک‌آهنگ به گوش مخاطبین برسانم.»

 

shahab mozaffari04 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

shahab mozaffari05 بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش +کنسرت ها و تصــویرها و مصاحبه

تک آهنگ ها : «میگن که عوض شدی»، «تصــویر قدیمی»، «آی»، «تلخ»، «تو بخند»، «لعنتی‌ترین حوالی» و «حس عمیق» و …

بیوگرافی شهاب مظفری و همسرش

این مطلب از وب سایت بزرگ میهنی ها درج گردیده اســت