رولزرویس در فستیوال ســالانه‌ی گودوود اقدام به رونمایی از نسخه‌ی ویژه‌ی مدل داون (Dawn) از سری Black Badge کرد. 

رولزرویس در فستیوال سرعت گودوود (Goodwood) امســال اقدام به رونمایی از یک محصول بی‌نظیری از سری Black Badge کرد که در حقیقت نسخه‌ای خاص از مدل روباز داون اســت. این محصول نیز همانند مدل Wraith Black Badge و Ghost Black Badge یک خودرو با عملکرد بالا و امکانات ویژه محسوب می‌‌شود که در عین قدرت بالای خود صلابت و آرامشی را که نماد رولزرویس اســت نیز در خود حفظ کرده اســت.

9e8dbc75 8bc3 479a 86af c341d8875d0f رولزرویس داون Black Badge در فستیوال گودوود رونمایی شد

در مدل Black Badge از یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل به حجم ۶.۶ لیتر اســتفاده شده که به سیستم تویین توربو مجهز اســت و می‌تواند ۵۹۳ اسب بخار قدرت تولید کند. این مقدار قدرت در مقایسه با مدل اســتاندارد این خودرو، ۳۰ اسب بخار بیشتر اســت. گشتاور تولیدی پیشرانه نیز با ۲۰ نیوتون متر افزایش به ۸۴۰ نیوتون متر رسیده اســت. در این مدل همچنین تغییراتی در سیستم فرمان، جعبه‌دنده و دریچه‌ی گاز داده شده تا عملکرد خودرو بهبود پیدا کند؛ ضمن اینکه از یک سیستم اگزوز فعال نیز بهره‌گیری شده اســت. همچنین برای متوقف کردن این کشتی لوکس و سریع، رولزرویس قطر دیسک‌های ترمز را به میزان ۱ اینچ افزایش داده اســت.

77cfcf76 fdd3 4eaa 8b7c c043103c032f رولزرویس داون Black Badge در فستیوال گودوود رونمایی شد

از نظر ظاهری نیز این خودرو در بخش بیرونی و داخلی دارای تفاوت‌هایی با مدل اســتاندارد اســت. تمامی بخش‌های کرومی مدل اســتاندارد در این خودرو به رنگ تیره درآمده‌اند و سقف و تودوزی چرم داخل کابین نیز به رنگ مشکی هستند. در داخل کابین به‌وفور می‌توان اســتفاده‌ی رولزرویس از الیاف کربن، چوب آبنوس و چرم مشکی‌رنگ را مشاهده کرد که در کنار آن‌ها از تریم نارنجی نیز در برخی نقاط اســتفاده شده اســت تا تضاد رنگ زیبایی ایجاد شود که یادآور طلوع خورشید اســت.

836f04bc 3e2b 44db b424 b2e4b800d885 رولزرویس داون Black Badge در فستیوال گودوود رونمایی شد

رولزرویس در خصوص قیمت این خودرو سکوت اختیار کرده اســت؛ اما از آنجایی که مدل اســتاندارد داون دارای قیمت پایه‌ای در حدود ۳۴۰ هزار دلار اســت، انتظار می‌رود که قیمت مدل Black Badge از حدود ۴۰۰ هزار دلار شروع شود.  

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت میهنی ها
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی