در گذشته وان‌پلاس متهم به تقلب در بنچ‌مارک ها شد، موضوعی که باعث ناراحتی کاربران وان‌پلاس، طرفداران و رسانه‌ها شده بود. با دستکاری امتیازات وان‌پلاس ۵، این کمپانی به خاطر همه دلایل اشتباه دوباره مورد توجه همگان قرار گرفـــــته اســت. به نظر می‌رسد که دردسرات گذشته درس عبرتی برای این کمپانی نبوده‌اند.

کمپانی وان‌پلاس با دستکاری امتیازات وان‌پلاس ۵ در بنچ‌مارک ها به تقلب و فریب مردم متهم شده اســت.

در وب‌سایت تکنولوژی XDA، یک مقاله منتشر شده که در آن نویسنده توضیح داده که چرا نباید به نتایج بنچ‌مارک‌های وان‌پلاس ۵ اعتماد کرد: زیرا آن‌ها دستکاری شده‌اند! برای وان‌پلاس ۳T، سازنده آن را به گونه‌ای طراحی کرده بود که وقتی یک اپلیکیشن بنچ‌مارک اجرا می‌شود، گوشی‌هوشمند به صورت خودکار متفاوت رفـــــتار می‌کند. این بار، طریقه متفاوت اســت، اما نتیجه همان اســت: امتیازات بهبود یافته بنچ‌مارک برای وان‌پلاس ۵٫ بنچ‌مارک های مورد نظر عبارتند از AnTuTu، Androbench، Geekbench 4، GFXBench، Quadrant، Nenamark 2 و Vellamo هستند.

oneplus 5 1498120969 تقلب در بنچ‌مارک ها: وان‌پلاس دوباره گرفـــــتار شد میهنی ها:

نیازی به بیان دقیق نیست – وان پلاس یک‌بار دیگر تقلب کرده اســت. چیزی که جالب اســت، بهانه‌ای اســت که برای توجیه آن به‌کار برده: “افراد از اپلیکیشن‌های بنچ مارک برای اطمینان از عملکرد دستگاه خود اســتفاده می‌کنند و ما می‌خواهیم که کاربران عملکرد واقعی وان‌پلاس ۵ را ببینند.” به طور خلاصه، این بیانیه می‌خواهد تقلب را توجیه کند و تمام اهداف اجرای تست‌های بنچ‌مارک را فراموش کرده اســت.

چیزهای زیادی درباره وان پلاس وجود دارند که باعث می‌شوند دوبار به محصولاتشان فکر کنید. علیرغم محبوبیت کشنده این پرچم‌دار، موارد گیج‌کننده زیادی وجود دارند، برای مثال: مسائل مربوط به آپدیت‌ها، قیمت‌هایی که با هر دستگاه جدید بالا می‌روند، عدم وجود هدفون و حالا مورد جدید تقلب و فریب مردم.

آیا شما هنوز برنامه‌ای برای خرید وان‌پلاس ۵ دارید؟

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت میهنی ها
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی