دانلود نرم افزار Photo Editor برای اندروید

.

نرم افزار ویرایش تصاویر مختلف و متفاوتی در سایت معرفی کردیم اما نرم افزارهای خوب هیچگاه ۱ یا ۲ یا ۵ مورد نیستد . بد نیست در این پست نظری هم به Photo Editor کمپانی Aviary بیندازیم چرا که با یک نگاه در گوگل پلی متوجه می شویم این نرم افزار توانسته امتیاز بسیار خوب ۴٫۵ را به خود اختصاص دهد . Photo Editor by Aviary یک نرم افزار جامع و کامل برای برای گوشی های اندرویدی به همراه انواع و اقسام پلاگین و افکت های مورد نیاز بر روی تصاویر است که می توان آن را یکی دیگر و البته اگر بخواهیم پلاگین ها و امکانات جامع آن را در نظر بگیریم بهترین نرم افزار ویرایش عکس و اعمال هر نوع تغییرات بر روی تصاویر دلخواه شماست

Photo Editor by Aviary Unlocked 3.3.01 دانلود نرم افزار Photo Editor برای اندروید

ویژگی ها : 

** دارای انواع و اقسام مختلف افکت و قاب و فریم برای کار بر روی تصاویر ( تمام افکت های پولی فقط در Apktops)
** قابلیت بهبود امیهنی هاتیک و پیشرفته تصاویر فقط با یک کلیک
** ابزارهای کامل ادیت و ویرایش و کار بر روی تصاویر مانند روتیت و چرخش ، برش ، تغییر سایز
** قابلیت تنظیم روشنایی ، کنتراست ، درجه حرارت تصاویر
** قابلیت اضافه کردن متون با پشتیبانی از انواع فونت
** ابزارهای فوق العاده کار بر روی اعضای چهره مانند سفید کردن دندان ها و رفع قرمزی چشم و محو کردن لکه ها و …
** محیط کاربری و اینترفیس بسیار زیبای نرم افزار

و امکانات بسیار بیشتر که پیشنهاد می کنیم خودتان آن را نصب و استفاده و تجربه نمایید . آخرین نسخه فول آنلاک نرم افزار به همراه تمام پلاگین ها ( به همراه آموزش ریستور و استفاده ) به همراه تمام افکت های پولی نرم افزاراز ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops قابل دانلود است .

Photo Editor by Aviary Unlocked 3.3.0 2 دانلود نرم افزار Photo Editor برای اندروید

نکته  : این نسخه آخرین نسخه فول آنلاک نرم افزار است که و تمام نسخه های موجود در تمام سایت های ایرانی نسخه رایگان نرم افزار است . همچنین در هیچ سایتی پلاگین ها ، استیکرها ، و فریم های این نرم افزار را پیدا نخواهید کرد .

راهنمای استفاده : پس از نصب فایل آنلاک و نصبی نرم افزار بکاپ تیتانیوم این نرم افزار که شامل تمام افکت ها + استیکرها+ فریم های پولی است را از ادامه مطلب همین پست از سایت دانلود نمایید و مطابق با آموزش این پست به صورت Data Only ریستور نمایید ( نیازمند به روت ) 

لینک دانلود فایل apk: لینک مستقیم

لینک دانلود فایل Titaniumbackup: لینک مستقیم