اخبار سریال مردگان متحرک – The Walking Dead

The Walking Dead نام سریالی جذاب و فوق العاده هیجان انگیز شبکه amc است که درایران بازدید کنندگان فراوانی دارد…

tw اخبار سریال مردگان متحرک   The Walking Dead

طبق گفته ی تهیه کننده ی سریال با توجه به نتیجه ی بررسی هایی که روی داستان کمیک شده قصد دارن که سریال رو تا جایی که کمیک Robert Kirkman ادامه پیدا میکنه ادامه بدن و این یعنی که این سریال رو حالا حالاها مهمون خونه هاتون بدونین. اما خب از طرفی هم پیش از این Glen Mazzara از دیگر تهیه کنندگان سریال گفته: درسته که قراره که داستان و خط داستانی سریال از داستان کمیک که محتوای خیلی خوب و جذابی هم داره اقتباس بشه ولی خودش شخصاً برای به پایان رسوندن سریال پایان خاص و مدنظر خودش رو در نظر داره و با توجه به کمیک که منبع اصلی سریال هستش حداقل این سریال تا فصل هفتم ساخته خواهد شد و ادامه پیدا خواهد کرد.

Gale Anne Hurd هم در مورد هفت فصله شدن سریال گفته که: من بر این باورم که این سریال باید بیشتر از اینها ادامه پیدا کنه و هفت فصل اصلا برای سریال به هیچ وجه کافی نیست! از طرفی هم از اونجایی که Kirkman نویسنده و خالق خلاق کمیک گفته کمیک در واقع داستانی درباره ی بازماندگان هستش و میتونه که حالا حالاها و برای سالها ادامه پیدا کنه… و خب با توجه به اینکه هر ساله طرفداران کمیک بیشتر و بیشتر میشه بنظر میرسه که به احتمال خیلی زیاد این حالا حالاها و و برای سالها اتفاق بیفته.

اما سوالی که حالا پیش میاد اینه که درسته که سریال تا حالا تونسته بخاطر شهرت کمیک و طرفدارانش و جذابیت داستان بینندگانش رو به شکل قابل ملاحظه ای افزایش بده ولی آیا مثل خیلی از سریالهای دیگه این سریال هم دچار ریزش بیننده و زده شدن مخاطبینش از داستان سریال نمیشه؟ اینا چیزایین که در آینده همه شون مشخص میشه… هفت فصله شدن این سریال اصلاً هم بعید بنظر نمیرسه و کاملاً هم محتمله ولی آیا شما هم تا اون موقع در هر صورت بیننده ی این سریال باقی میمونین یا نه؟ سریال برای قسمت اولش تنها ۵ میلیون و خورده ای بیننده داشته و تونسته تا قسمت بیستمش یعنی قسمت اول فصل سوم بینندگانش رو دو برابر کنه و به ۱۰ میلیون و خورده ای برسونه و این واقعاً از نظر تهیه کنندگان یه معجزه ست که تنها دلیلش کمیک و طرفدارانش نیست بلکه حرفه ای بودن عوامل سریال و بازیگران کار رو هم میطلبه که تا به اینجای کار به خوبی تحقق پیدا کرده… تمام دستکاریهایی هم که توی داستان کمیک شده و میشه هم باید امیدوار بود که هوشمندانه صورت بگیره تا لطمه ای به سریال وارد نشه و سریال بتونه هیجان و دلهره رو همچنان مهمان به خونه هامون کنه…

باید موند و دید که آیا سریال میتونه همچنان روند صعودی ای رو که داره حفظ کنه یا نه؟ چون اگه این اتفاق برای چند فصل آتی بیفته میشه حتی به ۱۰ فصله و سه رقمی شدن تعداد قسمتهای سریال خیلی خیلی امیدوار بود.