فریدون جیرانی و مجله تصویری سی و پنج

20140421112122 44 فریدون جیرانی و مجله تصویری سی و پنج

مجله تصویری «سی‌وپنج» به سردبیری فریدون جیرانی و با همراهی تیم سابق تهیه و تولید برنامه تلویزیونی «هفت» روانه شبکه نمایش خانگی شد.

شماره صفر مجله «سی و پنج» با موضوع ویژه «بازیگری» از هفته گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.

در این شماره می‌توانید شاهد گفت‌وگوهای ویژه با مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی و رضا عطاران باشید که در قالب بررسی و مرور فیلم‌های حاضر در جشنواره سی‌ودوم فیلم فجر تهیه‌وتنظیم شده‌است.

روایتی از افتتاحیه جشنواره، حاشیه‌های ۱۰ روزه جشنواره، روایتی از اختتامیه، جشنواره و چهره‌ها و نیز پیش بینی فروش فیلم‌ها از دیگر آیتم‌های طراحی شده در این مجله تصویری است.

IMG10423066 فریدون جیرانی و مجله تصویری سی و پنج

نزدیک به دو سال پس از خداحافظی فریدون جیرانی و تیم همکارانش از برنامه تلویزیونی «هفت» این تیم باردیگر گرد هم آمده و در قالبی مشابه مجله تصویری «سی و پنج» را با موضوع بررسی مسائل روز سینمای ایران روانه شبکه نمایش خانگی کرده‌اند.

جیرانی که پیش‌تر سابقه سردبیری هفته‌نامه سینما را هم داشته‌است در حالی مجله تصویری «سی‌وپنج» را در قالب دی‌وی‌دی روانه بازار کرده‌است که در متن کوتاهی پشت جلد آن آمده‌است: «دوران ورق زدن مجله‌ها به سرآمده حالا دیگر می‌توانید کنترل به دست بگیرید و مجله مود علاقه‌ خود را تماشا کنید. شماره صفر مجله سینمایی سی و پنج هم‌اکنون پیش روی شماست تا نوعی دیگر از مجله سینمایی را تجربه کنید و از سال ۹۳ همراه با ما باشید.»

حمید پنداشته و محمد نجار صراف تهیه‌کنندگی مجله تصویری «سی‌وپنج» را بر عهده دارند و احسان ظلی‌پور به‌عنوان دبیر تحریریه، آرش اعلامی و مسعود رفیع‌زاده مدیران هنری و حامد بدیعی و غزال اعلامی عکاسان این مجله تصویری هستند.

زمان بندی انتشار شماره‌های بعدی مجله تصویری «سی‌وپنج» هنوز اعلام نشده‌است.

شماره صفر «سی‌وپنج» با قیمت ۳ هزار میهنی هان در مراکز توزیع محصولات ویدئویی شبکه نمایش خانگی در دسترس علاقمندان است.