635206429171452912 نوزاد 11 ماهه از توهمات شیطانی پدر نجات پیدا کرد

نوزاد ۱۱ ماهه از توهمات شیطانی پدر نجات پیدا کرد

نوزاد ۱۱ ماهه که تحت توهمات شیطانی پدر شیشه‌ای خود در بیابان‌های شهرستان خنداب استان مرکزی رها شده بود، در اقدام سریع مأموران پلیس از مرگ حتمی نجات یافت.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، روز گذشته مأموران انتظامی کلانتری مرکز شهرستان خنداب در اجرای حکمی قضایی برای جلب فردی اهل و ساکن یکی از روستاهای شهرستان به نشانی منزل مسکونی اش مراجعه کردند.

در روند رسیدگی به حکم قضایی، همسر متهم اظهار داشت که شوهرش در منزل نیست و بعد از مصرف شیشه همراه نوزاد ۱۱ ماهه خود از صبح امروز منزل را ترک کرده است.

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند، فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در این باره گفت: با تحقیقات صورت گرفته، متهم در یکی از محلات روستا شناسایی و دستگیر شد اما خبری از نوزاد ۱۱ ماهه وی نبود.

وی افزود: با توجه به وضعیت اعتیاد متهم و وجود علائم مصرف شیشه و گفته ها و پراکنده گویی های وی و اعلام بی اطلاعی از وجود نوزاد، مأموران انتظامی به موضوع ظنین شدند و تحقیقات برای یافتن نوزاد در دستور کار قرار گرفت.

بیرانوند گفت: با توجه به تحقیقات پلیس در گفته های متهم مشخص شد وی با توجه به اثرات مصرف شیشه دچار توهم شده و با گمان اینکه فرزندش نوزاد شیطان است، او را در بیابان و در نقطه ای نامعلوم رها کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب با اشاره به بسیج تیم های گشتی برای یافتن نوزاد افزود: با توجه به اهمیت موضوع چندین تیم گشتی برای یافتن موضوع به محل اعزام شدند و بعد از ساعاتی نوزاد گریان در داخل یک کاپشن مشکی در نزدیکی مسیر یک رودخانه پیدا و تحویل مادرش شد.

سرهنگ بیرانوند گفت: متهم حسب دستور مقام قضایی تحویل زندان شد.